Новини

Новини класу дивитись ТУТ!!!

"Безпечний Інтернет для дитини"

Учні 4 класу під час виховної години "Безпечний Інтернет для дитини" досліджували позитивні і негативні наслідки користування Інтернетом. Діти сформулювали та засвоїли правила безпечної роботи та  поведінки в Інтернеті. Вчитель Киценко В.В. звернула увагу дітей на те, що багатьом людям треба просто замислитись, чи дійсно вони хочуть провести усе життя у віртуальному світі чи  знайти себе в реальному житті та стати в ньому авторитетною та вагомою людиною. 
            Протягом спілкування діти переглянули соціальні ролики з  правил користування Інтернетом, дізналися, що День безпечного Інтернету націлений не тільки створити безпечний Інтернет, а й також кращий Інтернет, де кожний може використовувати технологію відповідально, у дусі поваги, критично та творчо. 
Тепер учні знають про те, як залишатися в безпеці при використанні соціальних мереж і не тільки.

День пам’яті та примирення

8 травня – День пам’яті та примирення . Учні 3-го класу взяли участь у вшануванні пам’яті загиблих у ІІ Світовій війні.

«Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди»
dscn9139

При підготовці до цієї класної години класовод 2 класу Киценко В. В. мала за мету поглибити знання учнів про причини виникнення пожежі, вчити цінувати людське життя та берегти своє здоров’я, познайомити з працею пожежників, з їх діями при пожежі; розвивати пам'ять, увагу, творчу уяву учнів, мовлення, збагачувати словниковий запас; виховувати навички обережного поводження з вогнем.
Найбільше дітям сподобалося визначати друг вогонь чи ворог, вони із задоволенням розповідали правила поводження з вогнем, які засвоїли під час уроку. Діти завжди цікавляться героїчними професіями, тому активно обговорювали професію пожежника.  Другокласники намалювали гарні малюнки  на протипожежну тематику.
Ігри та вправи підібрані таким чином, щоб учні самі робили висновки, аналізували  ситуації, давали поради як потрібно боротися з вогнем та при необхідності викликати пожежну команду. Вправи в групах та в парах змушували малюків застосувати креативні здібності,  бути організованим та відповідальним під час нестандартних ситуацій, що викликає бажання залишитись живим і здоровим, будучи учасником небезпечної ситуації.

Привітання з нагоди Дня вчителя
img_6480 img_6504

Хочемо бути першокласниками
CIMG1807 CIMG1803

Дуже цікаво у навчально-виховному комплексі пройшло спільне заняття дітей першого класу та вихованців дитячого садка у приміщенні 1-го класу. Проводила заняття вчитель початкових класів Киценко В.В. Вихованці садочка  мали змогу відчути себе школярами, тому що сиділи за справжнісінькими шкільними партами та  відповідали нарівні  зі школярами. Діти разом згадали пори року, прикмети осені, пограли в гру «Овочі –фрукти». А ще з великим задоволенням ліпили грибочки та уважно слухали вчителя.  На завершення заняття дітей чекав приємний сюрприз. Їжачок подарував смачні солодкі яблучка малятам. Такі спільні заняття дуже важливі як для дітей шкільного віку (відчути себе відповідальними за менших), так і для вихованців садочка  (відчути себе дорослими ).

 «Вогонь буває різним»
DSCN7533 DSCN7534 DSCN7536 DSCN7537

Під час тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди» у 1-му класі 09 листопада 2015 року було проведено класну годину «Вогонь буває різним».
Метою заходу було повідомити дітям про те, як люди використовують вогонь, про його позитивне і негативне значення у житті людини; ознайомити учнів із причинами виникнення пожежі; формувати в учнів безпечну для особистого здоров’я і здоров’я оточуючих поведінку, вчити правильно повідомляти про небезпеку за телефоном 101.
Учні 1-го класу з цікавістю розглядали малюнки пожежних автомобілів та пожежників. Під час класної години малюки дізналися як і коли викликати пожежну команду. З метою закріплення нових знань діти намалювали малюнки на протипожежну тематику.
Класна година сподобалася дітям новими знаннями, найбільше сподобалася гра «Світлофор впевненості». Вправа «Мікрофон» показала, що діти добре запамʼятали позитив та негатив вогню в житті людини, отримали перші знання та вміння як не допустити пожеж та як викликати пожежних, що робити в критичних ситуаціях.
Мету, яка була поставлена вдалося реалізувати.

Олімпійський урок
75496VLUU L110, M110 / Samsung L110, M110

 

У першому класі в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня класним керівником Киценко В.В. було проведено олімпійський урок за темою «З історії олімпіади». На класній годині першокласники дізналися як виникла олімпіада, як проходили перші олімпіади. Маленькі школярі з цікавістю слухали історичні дані та переглянули презентацію. В підсумках виявилося, що малюки зрозуміли, що олімпіада - це спортивні змагання вміють відрізняти символіку сучасної олімпіади.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *