Досягнення та нагороди

Досягнення учнів Високобайрацького НВК
у 2015-2016н.р. 

КОНКУРС «Кращий учень року - 2016»

  1. «Гордість школи» - Семенова Дар’я (3 клас);
  2. «Інтелект року» - Маслюк Юрій (8клас);
  3. «Дослідник року» - Нікітенко Тетяна (3клас);
  4. «Талант+творчість» - Киценко Ірина (5 клас);
  5. «Лідер року» - Бистрицька Анна (6 клас);
  6. «Спортсмен року» - Медведєв Владислав (7 клас),
    Пузіков Віктор (11 клас), Петренко Олександр (11 клас);
  1. «Актор року» - Гавриленко Ірина (7 клас);
  2. «Зразковий школяр» - Пастарнак Юрій (2клас);
  3. «Наполегливість +натхнення» - Федотова Віра (9клас);
  4. «Перша сходинка» - Уродніч Софія, вихованка ДНЗ;
  5. «Найстаранніший учень» - Якушов Андрій (11 клас).

 

КОНКУРС «Клас року - 2016»
І місце - 9 клас (49б) – класний керівник Братко К.О.
ІІ місце - 2 клас (42б) – класний керівник Мосьпан О.В.
ІІІ місце - 3 клас (41б) – класний керівник Гавриленко В.В.

НАВЧАЛЬНІ ДОСЯГНЕННЯ: чотири призових місця у предметних Всеукраїнських олімпіадах ІІ (районного) рівня.

№ п/п Прізвище, ім’я учня Навчальний предмет Клас Дипломи Прізвище, ініціали вчителя, який готував учня
І

ст.

ІІ

ст.

ІІІст.
1. Маслюк Юрій Олександрович Англійська мова 8 + Коваленко Є.С.
2. Чудін Олександр Валерійович Англійська мова 10 + Побережець О.С.
3. Маслюк Юрій Олександрович Інформаційні технології 8 + Коваленко В.О.
4. Федотова Віра Олександрівна Трудове навчання 9 + Тимофєєнко М.Ю.

 

ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі ім.. П.Яцика (районний рівень) - учень 5-го класу Нікітенко Нікіта (вчитель української мови Братко К.О.);

Подяка від  Кіровоградської РДА за здійснення краєзнавчо-дослідницької діяльності з вивчення історії рідного краю вчителю історії Грінченко В.В. та учениці 7 класу Гавриленко Ірині з дослідницьким матеріалом на тему «Виховання громадянина-патріота через дослідження історії рідного краю».

СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ:

І місце у районних спортивних змаганнях «Козацький гарт» та участь в обласних змаганнях - вчитель: Сібіберт Є.В.
Члени команди: Бєлов Дмитро (6 клас), Бистрицька Анна (6 клас), Мєдведєв Владислав (7 клас), Овчіннікова Світлана (7 клас), Кравчук Максим (8 клас), Мудра Дар’я (8 клас), Кобренюк Юлій (8 клас), Кузнєцов Роман (8 клас), Тургасова Тетяна (9 клас), Федотова Віра (9 клас), Чудін Олександр (10 клас), Грейцаровська Ірина (10 клас). 

І місце у І районному етапі Всеукраїнської дитячої-спортивної гри «Сокіл» («Джура») та участь в обласних змаганнях – вчитель: Сібіберт Є.В.
Члени команди: Петренко Олександр (11 клас), Чудін Олександр (10 клас), Грейцаровська Ірина (10 клас), Федотова Віра (9 клас), Мудра Дар’я (8 клас), Мєдведєв Владислав (7 клас), Дронь Артем (7 клас), Кобренюк Юлій (8 клас), Кузнєцов Роман (8 клас). 

І місце у І районному етапі Всеукраїнського дитячого збору-змагання «Школа безпеки» та участь в обласних змаганнях – вчителі: Коваленко В.О. та Сібіберт Є.В.
Члени команди: Петренко Олександр (11 клас), Чудін Олександр (10 клас), Грейцаровська Ірина (10 клас), Мудра Дар’я (8 клас), Мєдведєв Владислав (7 клас), Дронь Артем (7 клас), Кобренюк Юлій (8 клас).

ІV місце у обласних змаганнях Всеукраїнської дитячої-спортивної гри «Школа безпеки» вчителі: Коваленко В.О. та Сібіберт Є.В.
Члени команди: Петренко Олександр (11 клас), Чудін Олександр (10 клас), Грейцаровська Ірина (10 клас), Мудра Дар’я (8 клас), Медведєв Владислав (7 клас), Дронь Артем (7 клас), Кобренюк Юлій (8 клас).

ІІ місце у районних спортивних змаганнях з пневматичної стрільби - вчитель: Сібіберт Є.В.
Члени команди: Якушов Валентин (9 клас), Тарапака Владислав (10 клас), Пузіков Віктор (11 клас), Петренко Олександр (11 клас).

ІІІ місце у районних спортивних змаганнях «Пляжний волейбол» - вчитель: Сібіберт Є.В.
Члени команди: Федотова Віра (9 клас), Чудін Олександр (10 клас), Пузіков Віктор (11 клас), Петренко Олександр (11 клас) 

ІІІ місце у районних спортивних змаганнях «Волейбол», І місце в зоні - вчитель: Сібіберт Є.В.
Члени команди: Кобренюк Юлій (8 клас), Кузнєцов Роман (8 клас), Кравчук Максим (8 клас), Петренко Микола (9 клас), Федотова Віра (9 клас), Чудін Олександр (10 клас), Пузіков Віктор (11 клас), Петренко Олександр (11 клас), Якушов Валентин (9 клас), Якушов Андрій (11 клас).

ІІ місце у районному конкурсі екологічних агітбригад, номінація «Природоохоронна діяльність» - педагог-організатор Федотова Н.І.
Члени команди: Гавриленко Ірина (7 клас), Гончарук Софія (7 клас), Лопушнян Юлія (7 клас), Овчіннікова Світлана (7 клас), Почтар Інесса (7 клас), Родіонова Валерія (7 клас).

Переможець у районному огляді-конкурсу художньої самодіяльності учнівської молоді «Степові Джерела» – Семенова Даря (3 клас), вчитель Федотова Н.І.

Відзначені вихованці ДНЗ у огляді-конкурсу художньої самодіяльності учнівської молоді «Степові джерела», вихователь – Потєєва Н.Л.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

Всього дітей брали участь – 20 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 11:

3 клас – вчитель: Гавриленко В.В. - Лемський Руслан Анатолійович,  Ільчишин Олександр Григорович,

4 клас – вчитель: Бузуляк З.Б. -  Коростієнко Вікторія Віталіївна,  Амбросімова Єлизавета Олександрівна,

5 клас – вчитель:Коваленко В.О. - Соменко Анастасія Миколаївна,  Луньова Олександра Андріївна,

6 клас -  вчитель: Коваленко В.О.Лопушнян Аліна Ігорівна,  Бєлов Дмитро Сергійович,  Дуриба Марія Сергіївна

7 клас – вчитель: Ауліна В.П.Гавриленко Ірина Віталіївна, Овчіннікова Світлана.

Сертифікатів з добрими результатами- 8

3 клас – вчитель: Гавриленко В.В. - Варченко Станіслав, Сіянко Андрій, 

4 клас – вчитель: Бузуляк З.Б. -  Яковлєва Валерія,

5 клас – вчитель:Коваленко В.О. - Киценко Ірина, Нікітенко Нікіта,

6 клас -  вчитель: Коваленко В.О.Гумпер Ірина, Бистріцька Анна,  

8 клас -  вчитель: Пархета О.О.Маслюк Юрій.

Сертифікатів з відмінними результатами-1

3 клас – вчитель: Гавриленко В.В. - Семенова Дар’я.

Всеукраїнський  фізичний конкурс «Левеня»

Всього дітей брали участь – 6 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 0

Сертифікатів з добрими результатами- 1

8 клас – вчитель: Ауліна В.П. - Кравчук Максим;

Сертифікатів з відмінними результатами-5

7 клас -  вчитель: Пархета О.О.Гавриленко Ірина, Овчіннікова Світлана, Дронь Артем, Гончарук Софія

8 клас -  вчитель: Пархета О.О.Маслюк Юрій 

Міжнародний  інформатичний конкурс «Бобер»

Всього дітей брали участь 4 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 2

8 клас -  вчитель: Коваленко В.О. - Маслюк Юрій Олександрович, Кобренюк Юлій,

Сертифікатів з добрими результатами- 2

5клас -  вчитель: Коваленко В.О. - Луньова Олександра,

7 клас -  вчитель: Коваленко В.О.Дронь Артем.

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «КОЛОСОК- осінь - 2015»

Всього дітей брали участь – 27 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 5

4 клас -  вчитель: Бузуляк З.Б. - Амбросімова Єлизавета Олександрівна, Озерний Едуард, Вєхтєва Олександра

8 клас -  вчитель: Пархета О.О. - Маслюк Юрій Олександрович,

9 клас -  вчитель: Пархета О.О.Федотова Віра Олександрівна.

Сертифікатів «Срібло 1, Срібло-2, Срібло-3» -  11

2 клас -  вчитель: Мосьпан О.В.Кадлецова Анна,

3 клас -  вчитель: Гавриленко В.В.Нікітенко Тетяна,

4 клас -  вчитель: Бузуляк З.Б.Коростієнко Вікторія,

5 клас -  вчитель: Пархета О.О.Нікітенко Нікіта, Луньова Олександра, Соменко Анастасія,

6 клас -  вчитель: Пархета О.О.Дуриба Марія, Бистрицька Анна, Федотов Іван, Лопушнян Аліна

8 клас – вчитель: Пархета О.О. - Кравчук Максим;

Сертифікатів «Золотий»-13

1 клас -  вчитель: Киценко В.В.Брайченко Анатолій, Амбросімов Ілля,

2 клас -  вчитель: Мосьпан О.В.Луньов Сергій, Коростієнко Анастасія, Маслюк Наталія,

3 клас -  вчитель: Гавриленко В.В.Ковальова Вероніка, Кавецький Тагир, Тургасова Людмила, Семенова Дар’я, Сіянко Андрій, Лемський Руслан,

4 клас -  вчитель: Бузуляк З.Б.Яковлєва Валерія,

5клас -  вчитель: Киценко В.В.Киценко Ірина,

Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

Всього дітей брали участь – 6 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 1

5 клас -  вчитель: Киценко В.В.Киценко Ірина

Дипломів ІІІ ступеня - 1

3 клас -  вчитель: Гавриленко В.В.Варченко Станіслав,

Дипломів ІІ ступеня - 4

3 клас -  вчитель: Гавриленко В.В.Кавецький Тагир , Семенова Дар’я, Сіянко Андрій,

4 клас -  вчитель: Бузуляк З.Б.Амбросімова Єлизавета,

Міжнародний конкурс юних істориків «Лелека»

Всього дітей брали участь – 13 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 8

5 клас -  вчитель: Грінченко В.В.Киценко Ірина, Соменко Анастасія,

6 клас -  вчитель: Грінченко В.В.Бистрицька Анна, Лопушнян Аліна, Федотов Іван,

7клас -  вчитель: Грінченко В.В.Гончарук Софія, Лопушнян Юлія,

8 клас -  вчитель: Грінченко В.В.Кравчук Максим,

«Бронзовий лелека» - 5

6 клас -  вчитель: Грінченко В.В.Гумпер Ірина,

7 клас -  вчитель: Грінченко В.В. –Почтар Інесса, Гавриленко Ірина, Родіонова Валерія,

8 клас -  вчитель: Грінченко В.В.Маслюк Юрій.

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник »

Всього дітей брали участь – 30 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 25

1 клас -  вчитель: Братко К.О.Дуриба Денис, Брайченко Анатолій,

3клас -  вчитель: Братко К.О.Ковальова Вероніка, Андреєв Олексій, Чорномор Аліна, Варченко Станіслав, Нікітенко Тетяна, Ільчишин Олександр, Тургасова Людмила, Кавецький Тагир, Лемський Руслан, Семенова Дар’я, Сіянко Андрій,

4 клас -  вчитель: Братко К.О.Озерний Едуард, Амбросімова Єлизавета,Коростієнко Вікторія,

5 клас -  вчитель: Братко К.О.Соменко Анастасія, Нікітенко Нікіта, 

6 клас -  вчитель: Братко К.О.Бистрицька Анна, Гумпер Ірина,

7 клас -  вчитель: Братко К.О.Родіонова Валерія, Почтар Інесса, Гавриленко Ірина, Овчіннікова Світлана,

9 клас -  вчитель: Братко К.О.Федотова Віра,

Дипломів ІІІ ступеня регіонального рівня – 2

4клас -  вчитель: Братко К.О.Кармазін Данило,

5клас -  вчитель: Братко К.О.Киценко Ірина,

 Дипломів ІІ ступеня регіонального рівня – 2

7клас -  вчитель: Братко К.О.Гончарук Софія, Лопушнян Юлія, 

Дипломів ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 1

1клас -  вчитель: Братко К.О.Андреєв Леонід.   

Всеукраїнський конкурс з українознавства  " Патріот" 

Всього дітей брали участь – 13 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 13

3клас -  вчитель: Братко К.О. Семенова Дар’я, Нікітенко Тетяна, Варченко Станіслав, Кавецький Тагир, Чорномор Аліна,

4 клас -  вчитель: Братко К.О.Амбросімова Єлизавета,

5 клас -  вчитель: Братко К.О.Соменко Анастасія, Киценко Ірина,

6 клас -  вчитель: Братко К.О.Бистрицька Анна, Гумпер Ірина, Дуриба Марія,

7 клас -  вчитель: Братко К.О.Гавриленко Ірина,

8 клас -  вчитель: Братко К.О.Ковтун Анастасія. 

Всеукраїнський конкурс з англійської мови  "Гринвіч"

Всього дітей брали участь – 10 учнів

З них: -  сертифікатів учасників- 4

6клас -  вчитель: Коваленко Є.С.Дуриба Марія, Гумпер Ірина,

8клас -  вчитель: Коваленко Є.С.Ковтун Анастісія, Кравчук Максим,

Сертифікат ІІІ місце – 4

7 клас -  вчитель: Коваленко Є.С.Овчіннікова Світлана, Гавриленко Ірина, Лопушнян Юлія,

3клас -  вчитель: Коваленко Є.С.Ковальова Вероніка,

Сертифікат ІІ місце – 1

3 клас -  вчитель: Коваленко Є.С.Ільчишин Олександр,

Сертифікат І місце – 1

2 клас -  вчитель: Коваленко Є.С.Пастарнак Юрій.

                                                                                       

Перша перемога нашого сайту
Новый точечный рисунок


Перший Український рейтинговий портал

Сібіберт Євгеній Володимирович

вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни, керівник гуртка «Загальна фізична підготовка» 25 квітня 2015 року нагороджений Кіровоградською районною державною адміністрацією та Кіровоградською районною радою нагрудним знаком «За досягнення» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, а також за зайняте ІІІ місце в загальнокомандному заліку на IV відкритих обласних змаганнях зі спортивних походів, присвячених постаті Козака Мамая (клас – краєзнавча експедиція).


IMG_0002VLUU L110, M110 / Samsung L110, M110IMG_0004IMG_0001IMG_0003

БРАТКО Катерина Олександрівна – призер Всеукраїнського конкурсу «Учитель новатор» - 2015.
IMG_0001

24 березня 2015 року у місті Києві в Новопечерській школі відбулося нагородження призерів та переможців Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Учитель-новатор».
Із 1 079 робіт, поданих на Конкурс, було вибрано 100 кращих. Цю сотню конкурсантів було запрошено на Форум. У сотню призерів увійшла і наш вчитель української мови і літератури К.О.Братко. На конкурс Катерина Олександрівна подала проект «Квест Західною Україною» за повістю Зірки Мензатюк «Таємниця козацької шаблі» https://www.educatornetwork.com/Resources/LearningActivities/Details/62ecf936-1d20-4716-bdca-9f49795ed8db. На церемонії її було нагороджено сертифікатом призера ХІ Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Учитель-новатор». 




Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *