Новини

«Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?»

5 лютого 2019 року класний керівник 10 класу Грінченко В. В. провів для здобувачів освіти виховний захід, присвячений відзначенню Дня Безпечного Інтернету. Тема  проведеного заходу називалась  «Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?». Мета полягала у формуванні в учнів закладів загальної середньої освіти уявлення про актуальні ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням власних інтимних фото. Під час виховної години вихованці переглянули соціальний відеоролик, що продемонстрував приклади небезпеки в мережі для сучасної молоді. Також вчитель пояснив дітям такі нові терміни, як «онлайн-грумінг», що є прикладом кіберзлочинної діяльності, та «секстинг»  - надсилання власних інтимних фото та відео через інтернет. Важливо було пояснити підростаючому поколінню, як безпечно поводити себе в соціальних мережах, щоб не стати жертвою онлайн-грумінгу, а у випадку потрапляння в таку ситуацію – знати, як здійснити перші кроки свого захисту та допомогти правоохоронним органам у викритті таких злочинів.

«Я йду по дорозі»

         10 вересня 2018 року у 10 класі Високобайрацького НВК було проведено виховну годину в рамках тижня БЖ на тему: «Я йду по дорозі». Метою даного заходу було зосередити увагу дітей на повторенні правил дорожнього руху. Вчитель коротко розповів про появу правил дорожнього руху в житті людей, чому на наших дорогах велика кількість ДТП та чому пішоходи є головною причиною трагічних дорожніх ситуацій.
     Учні ознайомились із пам’яткою про правила переходу вулиць, перехресть, руху за світлофором та дорожніми знаками. Основна частина заходу проходила у формі запитань та гри. Так, зокрема, учні отримали запитання по різним категоріям представників дорожнього руху, серед яких пішохід, водій авто, велосипедист, пасажир, а також запитання щодо дорожніх знаків, розмітки та світлофорів.
Ще однією формою роботи були задачі-ситуації про дорожній рух, де потрібно було пояснити, які дії вчиняти учасникам дорожнього руху.
        За результатами проведеного заходу помітно, що учні мають уявлення та певні знання про основні правила дорожнього руху та можуть застосовувати їх на практиці у повсякденному житті.

 

Вічна слава Героям!

8 травня 2018 року учні 9 класу вшанували пам’ять полеглих воїнів Другої світової війни урочистими заходами та хвилиною мовчання. Також діти поклали квіти до братської могили та обеліска Слави в селі Високі Байраки на знак подяки односельцям та тим, хто боронив рідну землю від нацистських загарбників.

Тижнь фізкультури та спорту

В рамках проведення у Високобайрацькому НВК тижня фізкультури та спорту дев’ятикласники ознайомились із історією Олімпійських ігор сучасності. Учні дізнались про те, коли, чому і за сприяння кого відновилась стародавня традиція проведення міжнародних спортивних змагань. Також дітям розповіли про особливості проведення, як літніх, так і зимових Олімпійських ігор і, звичайно, про досягнення українських спортсменів на Олімпіаді. Отримавши цікаві знання та з гордістю за успіхи українських олімпійців, дев’ятикласники відправились до участі у загальношкільних змаганнях на стадіон. Вперед до перемог!

Учні 8 класу Високобайрацького НВК у програмі "12 балів"

«З вогнем не жартуй»
%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-1 %d1%84%d0%be%d1%82%d0%be

  7 листопада 2016 року для учнів 8 класу Високобайрацького НВК класний керівник Грінченко В. В. провів виховну годину на тему: «З вогнем не жартуй». Захід відбувався в рамках загальношкільного тижня безпеки життєдіяльності «Легко вогник запалити, та не просто загасити»».
       Метою заходу було поглибити знання учнів про причини виникнення пожежі, вчити цінувати людське життя та берегти своє здоров’я, познайомити з діями при пожежі; розвивати пам'ять, увагу, творчу уяву учнів, мовлення; виховувати навички обережного поводження з вогнем.
       Вчитель намагався донести учням думку про те, що вогонь несе важливе значення в житті людини. Це друг, ворог та символ. А найголовніше в житті людини ніколи не зустрічатися з вогнем-ворогом, а якщо з певних причин це таки трапиться – вміти його побороти.
       Головна ціль заходу була досягнута, адже учні ще раз повторили основні правила поводження при пожежі, зокрема повторили основні засоби пожежо-гасіння та як ними користуватися.
       В кінці заходу класний керівник підвів підсумки, а діти в парах обмінялися своїми знаннями з правил пожежної безпеки, набутими під час виховного заходу.

Привітання з нагоди Дня вчителя
img_6468 img_6469 img_6473 img_6474 img_6475 img_6510

Азбука безпеки на дорозі

12 вересня 2016 року у 8 класі Високобайрацького НВК було проведено виховний захід на тему: «Організація дорожнього руху». Метою даного заходу було познайомити дітей з виникненням правил на дорогах, з правилами переходу вулиць і доріг, з видами переходів, небезпекою переходу дороги з обмеженою оглядовістю.
Класний керівник Грінченко В. В. запропонував спочатку дітям ознайомитись з найголовнішими правилами руху пішохода й інших учасників дорожнього руху. Також діти повторили правила перетину автошляхів та перехресть, основні дорожні знаки і світлофор. Крім того вчитель провів з учнями  практичне заняття за запитаннями та загадками про можливі ситуації на дорозі та особливості їх вирішення.
За результатами проведеного заходу помітно, що учні добре знають основні правила дорожнього руху та можуть застосовувати їх на практиці у повсякденному житті.

Перший урок 2016-2017 н.р у 8 -9 класі. « Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України»

img_20100101_023737 img_20100101_023840 img_20100101_024201 img_20100101_025415 img_20100101_025436 img_20100101_025453

     1 вересня 2016 року у Високобайрацькому НВК відбувся Перший урок, що був вкотре присвячений нашій Батьківщині, яка цього року відзначає 25-ту річницю Незалежності.
Мета уроку полягала у вихованні в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини та рідного краю. Ми постійно маємо лише поглиблювати знання учнів про Україну, про видатних українців, її природу та красу; формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу.
Дітям було запропоновано вікторину за запитаннями про Україну, також діти пригадали найважливіші державні та релігійні свята, що відзначаються щороку і послухали поетичні рядки «З Батьківщиною в серці!».
Також учні проглянули декілька відеороликів про красу рідної землі, її природу та міста, ознайомились із подіями з історії України за 25 років державотворення і  про величезні досягнення на міжнародному рівні своєї країни.
На нашу думку, учні вкотре переконались, що немає в світі кращої землі, ніж Батьківшина, яку вони шанують, люблять та готові захищати у скрутну хвилину.

«Правила поводження з вогнем»
фото 1 фото

10 листопада 2015 року для учнів 7 класу Високобайрацького НВК класний керівник Грінченко В. В. провів виховну годину на тему: «Правила поводження з вогнем». Захід відбувався в рамках загальношкільного тижня безпеки життєдіяльності «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди».
Метою заходу було поглибити знання учнів про причини виникнення пожежі, вчити цінувати людське життя та берегти своє здоров’я, познайомити з працею пожежників, з їх діями при пожежі; розвивати пам'ять, увагу, творчу уяву учнів, мовлення, збагачувати словниковий запас; виховувати навички обережного поводження з вогнем.
Вчитель намагався донести учням думку про те, що вогонь несе потрійне значення в житті людини. Це друг, ворог та символ. А найголовніше в житті людини ніколи не зустрічатися з вогнем-ворогом, а якщо з певних причин це таки трапиться – вміти його побороти.
У виховному заході було передбачено проведення вікторини за запитаннями, які стосувались правил поводження з вогнем. На більшість запитань учні з легкістю дали відповідь. Це є підтвердженням їхньої достойної обізнаності в цих ситуаціях.
В кінці заходу класний керівник підвів підсумки, а діти в парах обмінялися своїми знаннями з правил пожежної безпеки, набутими під час виховного заходу.

Олімпійський урок
75496 VLUU L110, M110 / Samsung L110, M110

В понеділок  07.09.15р.  в 7 класі класним керівником Грінченком В.В. було проведено олімпійський урок на тему: «З історії олімпійських ігор». Метою заходу було познайомити учнів із зародженням Олімпійських ігор в Греції, розповісти про особливості змагань та традиції ігор того часу та про особливості Олімпійського руху в наші часи. Діти частково пригадали вже їм відому інформацію та із задоволенням послухали історичні фактори про найвеличніші змагання у світі сорту.

ЕКСКУРСІЯ ДО КІРОВОГРАДСЬКОГО МУЗЕЮ МВС - 2015р.
SSA46042 SSA46044 SSA46047 SSA46058 SSA46059 SSA46060 SSA46064

НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ ШКІЛЬНОГО ЖИТТЯ
DSC06307 DSC06308 DSC06330 DSC06340 IMG_1870 IMG_1871 IMG_1873 IMG_1881 IMG_1887 IMG_1941 IMG_2002 IMG_2007

Інформація про організацію та проведення
Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА – 2015»

12131343

Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА» проводиться на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 02.02.2012 р. № 98 «Про затвердження Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 20.02.2012 р.  за   № 257/20570, та від  07.03.2012 р. № 269 «Про проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» на базі ініціатора цих змагань – Всеукраїнської громадської організації «Освітній простір».
У Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «ЛЕЛЕКА» крім учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів України може за власним бажанням брати участь учнівська молодь інших держав. У 2014/2015 навчальному році конкурс «ЛЕЛЕКА – 2015» відбудеться 18 березня 2015 року.
Згідно з пунктом 7.4 Правил проведення Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків «ЛЕЛЕКА» фінансування організації та проведення конкурсу, нагородження його учасників здійснюються за рахунок  коштів, не заборонених законодавством. Тому конкурс проводиться за рахунок благодійних внесків учасників, спонсорських коштів фізичних та юридичних осіб.
У 2015 році рекомендований благодійний внесок від кожного учасника становить 17 грн., з яких 1 грн. залишається на місцях з метою здійснення витрат на забезпечення проведення конкурсу у районах (містах).  Учні з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування є пільговою категорією участі у конкурсі (про що вказати у заявці).

        (6 клас)
СПИСОК

учнів Високобайрацького НВК, які беруть участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека – 2015»

Прізвище, ім’я клас
 1 Гавриленко Ірина 6
  1. 2
Овчіннікова Світлана 6
  1. 3
Гончарук Софія 6
  1. 4
Родіонова Валерія 6
  1. 5
Лопушнян Юлія 6
  1. 6
Почтар Інеса 6

 

 

Актив самоврядування учнів 6 класу на
2014-2015 н. р.

·      Староста класу  …………………………………..Гавриленко Ірина·                     Заступник старости………………………………Почтар Інеса

·      Контроль чергування………………………….... Гончарук Софія

·      Контроль стану підручників……………………Родіонова Валерія,  Дронь Артем

·      Зелений контроль…………………………………Андреєв Микола

·      Контроль успішності……………………………. Петренко Володимир

·      Контроль поведінки………………………………Медведєв Владислав

    Члени шкільного парламенту………………….. Овчіннікова Світлана, Лопушнян Юлія

Історія моєї школи

saved-image-2F13D78CF3E79FB9243131B93D556FD3 SSA44954 SSA45193 школа 2013 009

9 лютого 2015 року у 6 класі Високобайрацького НВК класним керівником Грінченко В. В. було проведено виховну годину на тему: «Історія моєї школи».
Як швидко плине час, а нові і нові покоління приходять і покидають стіни свого рідного навчального закладу. Для багатьох байрачан школа стала одним із найтепліших споминів дитинства і юності, адже там вони здобули знання, які потім понесли у своє доросле життя.
Учні нашого НВК постійно ставлять багато запитань, пов’язаних з минулим свого навчального закладу, тому було необхідним присвятити час для більш повного висвітлення даного питання.
Віталій Вікторович ознайомив школярів із найголовнішими віхами історії становлення освіти в нашому селі. Також учні переглянули презентацію з фотодокументальними свідченнями минулого нашого закладу, дізнались про найвідоміших і найзаслуженіших вчителів, які колись тут працювали та зробили вагомий вклад для покращення навчально-виховного процесу.
Історія нашого Високобайрацького НВК твориться щодня, а творимо її ми: учні, вчителі, батьки, жителі села… Тож хай і надалі сторінки минулого нашого закладу примножуються тільки добрими справами та найяскравішими моментами шкільного життя.

 


20141128113756
20141128113822 20141128113850 20141128113919 20141128113937 20141128114024

28 листопада 2014 року відбувся єдиний урок на тему «ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ – В ІМ’Я ЖИВИХ».


SSA42763
SSA42766Здоров`я – це головне!

20 січня 2014 року у Високобайрацькому НВК класним керівником Грінченком Віталієм Вікторовичем було проведено виховний захід для 5 класу в рамках Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров’я змолоду».
Метою заходу було ознайомити учнів з поняттями здоров'я, здоровий спосіб життя та головними умовами і принципами збереження та зміцнення здоров'я.
Діти під час заходу мали усвідомити, що шлях до здоров'я починається ще з дитинства, а його збереження і  відновлення залежить лише від самої людини. Вчитель наголосив, що на здоров’я людини найбільше впливають умови проживання людини, дотримання правил гігієни, організація правильного відпочинку та навчання, якість харчування, рівень її культури, достатня рухова активність та ін. А настанова на довге здорове життя допомагає зміцнити сили організму, а при потребі - перемогти хворобу.
В кінці заходу учні малювали малюнки на тему «Мій здоровий спосіб життя», а хлопці показували приклад щоденної ранкової зарядки.
Отож, знаючи, що таке здоров'я, які чинники впливають на його складові, та що таке здоровий спосіб життя, треба лише спробувати вибрати життєвий шлях, що веде до здоров'я.

5 клас 0045 клас 0015 клас 002


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *