Новини

"Захисти первоцвіти!"

Учні 10 класу виготовили пам'ятку на екологічну тематику "Захисти первоцвіти!", у якій вкотре наголосили на необхідності збереження довкілля

"Твоє життя - твій вибір"

Здоров'я людини - найважливіша цінність. Цю істину вкотре довели учні 10 класу, які змогли проявити свої інтелектуальні здібності та знання під час проведення заходу "Твоє життя - твій вибір"

"Здоровий спосіб життя - запорука здорової нації"

Здоров'я людини - найважливіша цінність! Цю істину вкотре довели учні 10-го класу, ставши учасниками Тижня фізкультури та спорту "Здоровий спосіб життя - запорука здорової нації". Протягом тижня десятикласники змагалися у різних видах спорту, демонстрували фізичну підготовку під час проведення спортивної естафети. На Олімпійському уроці хлопці та дівчата мали змогу проявити крім спортивних ще й інтелектуальні здібності

 "Правила дорожнього руху знай - життя й здоров'я зберігай!"

11 вересня 2019 року класним керівником 10 класу була проведена виховна година "Правила дорожнього руху знай - життя й здоров'я зберігай!" . У ході заходу учні взяли участь у вікторині, розв'язали ситуативні вправи з метою поглибити знання про правила дорожнього руху.  Також повторили основні правила пішоходів, велосипедистів та пасажирів як учасників дорожнього руху. Підсумком заходу стало складання колективного гасла уроку: "Правила дорожнього руху знай - життя й здоров'я зберігай!"

 "Бережемо природу - бережемо і Батьківщину свою!"

У 10 класі був проведений перший урок на тему: "Бережемо природу - бережемо і Батьківщину свою!". Основною виховною метою заходу було досягнення "вершини  знань і умінь" екологічного марафону. Здобувачі освіти мали змогу ще раз помилуватися  мальовничими краєвидами рідного краю, ознайомитися з екологічними проблемами, спроектувати їх та можливі варіанти вирішення. Таким чином діти усвідомили свою значимість як громадяни своєї держави та відповідальність за навколишній світ. 10-класники не лише дізналися багато нового, а й отримали заряд позитиву від переглянутих відеоматеріалів про цікавинки природи.

"Безпека руху-безпека життя"

20 травня 2019 року в 9 класі була проведена класна година на тему: "Безпека руху-безпека життя". Метою заходу було повторити правила безпечного поводження на проїжджій частині, закріпити навики пішохода та виховувати поважне ставлення до всіх учасників дорожнього руху.

Річниця Чорнобильської трагедії

22 квітня 2019 року в 9 класі класним керівником Жукавіною Тетяною Ігорівною була проведена інформаційна хвилинка до річниці Чорнобильської трагедії. Були розглянуті основні причини аварії, названі імена героїв, які ліквідовивали наслідки трагедії. В кінці заходу вшанували пам'ятть загиблих рятувальників.

"Газ у побуті"

В 9 класі була проведена бесіда "Газ у побуті" В ході якої учні ознайомились с правилами користування газовими приладами та повторили правила пожежної безпеки. Провели тестування "Чи знаєте ви як користуватися газовими приладами"

День безпечного Інтернету

5 лютогот до Всесвітнього дня безпечного Інтернету учні 7, 9 класу взяли участь у практичному занятті на тему «Інтимне селфі: розвага чи небезпечний ризик». У ході заходу були опрацьовані такі поняття як секстинг, онлайн-грумінг, насилля, інформаційний слід, конфіденційність, злочин, боулінг, погрози тощо. Навчальне відео, презентація, діалог, обмін думками, обговорення проблемних питань та ситуацій – все це сприяло досягненню мети заходу: сформувати в учнів уявлення про актуальні ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням власних інтимних фото. Учасники заняття опрацювали зміст буклетів «Діти та підлітки в онлайні: поради дітям та батькам», виробили алгоритм дій у разі вияву проявів даної проблеми. Як підсумок заняття діти отримали зображення логотипів дня безпечного Інтернету, щоб подарувати їх друзям, батькам, знайомим та поділитися з ними отриманою на заході інформацією.

100-річчю Дня народження В.О. Сухомлинського

Учні 9 класу з класним керівником Жукавіною Тетяною Ігорівною відвідали виставку присвячену 100-річчю Дня народження В.О. Сухомлинського в бібліотеці НВК.
Бібліотекар познайомила учнів з творами В. О. Сухомлинського. Діти читали та обговорювали оповідання великого педагога, робили висновки, вчилися бути добрими та справедливими.

В рамках тижня безпеки життєдіяльності 

08 лютого 2017 року учні 7 класу на класній годині з теми «Диму без вогню не буває» з класним керівником Побережець О.С. пригадали причини виникнення пожеж та правила безпечної поведінки в разі виникнення пожежі.
Федотов Іван підготував плакат із вищезазначеної тематики.
Разом з тим, метою класної години було привчати учнів обережно і цивілізовано відноситися до вогню, покращити їх обізнаність із зовнішнім виглядом та інформаційним навантаженням деяких попереджувальних знаків та знаків заборони.

Привітання з нагоди Дня вчителя
img_6509img_6494

Азбука безпеки
888 6788 1234

Кожна людина повинна знати
Дорожні правила в житті.
Усі виконувати й не забувати,
Своє життя уберегти.
Не йди на червоне світло, стій!
Ці дві хвилини ролі не зіграють,
Твоє життя дорожче, зрозумій!
Бо все ж нещасні випадки бувають…
Це нам вирішувати, обирати
і правила виконувати цінні,
Життя єдине треба цінувати,
Бо ці знання для всіх безцінні!

У рамках загальношкільного Тижня безпеки життєдіяльності «Азбука безпеки» у 7 класі відбулась вікторина «Чи знаєш ти правила дорожнього руху?», метою якої стало узагальнення та систематизація знань учнів правил дорожнього руху.
Завдання першого туру полягало у тому, що кожній команді по черзі пропонувалося 20 запитань, які передбачали швидку та коротку відповідь; завдання ж другого туру мали на меті перевірку на уважність учасників команд знаходженням та виправленням речень з помилками. Останній третій тур виявився найцікавішим, адже гравцям команд необхідно було пояснити якомога більше слів, які пропонувалися.
У підсумку учні показали високі результати і гарні знання правил дорожнього руху, які з впевненістю зможуть використати у повсякденному житті!

Новорічне свято
20151225_122254 20151225_122819 20151225_123320
20151225_124906 20151225_125644 20151225_125937

25 грудня у Високобайрацькому НВК для всіх діток було проведено новорічне свято. О 12.00 розпочалося свято для учнів 5- 7 класів. Свято проходило у формі казки, де кожен з класів потрапляв у дивовижний світ казки виступаючи на сцені. Учні 6 класу підготували казку «Коза дереза на сучасний лад». В інсценізації були задіяні всі учні класу. Роль сучасного діда, який користується планшетом , грав Запара Вадим. Сучасну бабцю, яка користується косметикою від EVON, грала Лопушнян Аліна.  Хоча дід та баба йшли в ногу із сучасністю їм все ж таки чогось не вистачає, і вони купили кізоньку, а кізка не проста, сучасні танці танцювати вміє вона. Роль кізоньки грала Дуриба Марія. Звичайно яка ж казка без внучки, яка допомагає дідові і бабі. Наша внучки сучасна ходить у солярій, тому дід та баба залишились без допомоги, роль внучки виконувала Гумпер Ірина. Федотов Іван грав продавця кізоньки. Бєлов Дмитро виконував роль вовка - податківця. А також ведучою нашої казки була Бистрицька Анна. Гра кожного з дітей була дуже гарною, кожен мав змогу показати який він артист.
Також дівчат класу заспівали пісеньку «Сніжний кіт», вітаючи всіх з Новим Роком. Свято Нового року проходило в казковій та веселій атмосфері. Особливо дітям сподобались різноманітні конкурси, за які вони отримували солодкі прези, а також танцювальне шоу у вигляді дискотеки.

Олімпійський урок
20150907_142516 20150907_144342 20150907_144409 20150907_145137

Під час олімпійського тижня, для учнів 6 класу, класним керівником Коваленко Є.С. була проведена класна година на тему  «Українські спортсмени на олімпійській арені». Під час класної години діти дізналися багато цікавого, а саме: про історію виникнення олімпійських ігор, про засновника сучасних олімпійських ігор та про те, як і хто здобув олімпійські медалі з українських спортсменів. По завершенню, була проведена вікторина, кожен з учнів отримував олімпійську медаль за правильну відповідь. Всі діти брали активну участь. Класна година пройшла в дружній, активній та приємній атмосфері.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нещодавно пролунали звуки першого дзвінка  на перший урок майже  по всіх школах України. Високобайрацький НВК, на щастя, теж не став виключенням. Всі діти поспішали зайняти свої місця по класам, щоб розпочати перший у цьому навчальному році урок “Україна – єдина країна”.   Учні 5 –го класу заворожено сиділи на уроці, слухаючи класного керівника, яка розповідала про багатовікову історію українського народу, народу-великомученика, на долі якого було досить лиха, про нелегку долю нашої держави від часів козацтва до сьогодення….
конспект Україна - єдина країна
презентація моя Україна єдина країна

Найщиріші побажання воїнам АТО
12323 123124

Діти з превеликим задоволенням писали на українському стягу слова вдячності солдатам, які борються за мирне небо над головою на Сході, за єдність нашої єдиної і неподільної матінки України, за перемогу, побажання якнайшвидшого повернення живими додому і з перемогою!

Класна година Природні катаклізми
22222 22223

конспект виховної години в 5 класі “Природні катаклізми”

Класна година на тему Звички, які шкодять здоровю
34 35 36 37 38 333

Конспект виховної години на тему Звички,які шкодять здоров'ю


Класна година на тему: “Правила дорожнього руху має знати кожен”
1 12 13 123

18.10.14  - День ЦО
2 21 23

Свято осені - 2014

Учень 5 – го класу Іван Федотов прийняв участь у виставці “Дари Осені”, яка проходила у стінах Високобайрацького НВК 25 жовтня 2014 року. Він проявив не аби – яку фантазію, щоб  симпатичний, чудовий смачний кабак перетворився на не менш симпатичного крокодильчика. Ваня так і назвав свою роботу “Крокодильчик”
1 11 111

                                           а ось і автор невеличкого шедевру

Прекрасна половина 5 класу прийняла участь у концерті “Диво – осінь”, проявивши свій акторський, співочий, музикальний талант
2 21 22 23 24 25 26 28

 

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *