Новини

Новини класу дивитись ТУТ!!!

Легко вогник запалити, та непросто погасити

 В межах тижня безпеки  на  тему «Іскру гаси до пожежі, вогонь не знає межі» здобувачі освіти 1  класу провели класну годину на тему : «Легко вогник запалити, та непросто погасити». Під час проведення заходу діти говорили про причини виникнення пожежі та шляхи її подолання. А допомагали їм у цьому веселі герої мультфільмів – Фіксики. А потім першокласники поринули в цікавий і захоплюючий світ лего – конструктора. Саме за допомогою магічних кубиків , чоловічків школярики складали повчальні істрії про причини виникнення пожеж та навчали своїх друзів, що треба робити, щоб не потрапити в неприємну, часом смертельну пригоду, яку можуть спричинити пустощі з вогнем. Було цікаво, повчально, весело.

День учнівського самоврядування

Напередодні Дня вчителя здобувачі освіти 9 класу спробували себе в ролі вчителя. Можливо, комусь з старшокласників це допоможе знайти свою стежину в житті. А першокласники були в захваті від нової вчительки.

Дружно й гарно працювали,
їжачків виготовляли

   Осінь – чудова пора року для створення різних цікавинок. Тому  і вирішили наші першокласники на завершення тижня «Осінь» виготовити їжачків з осіннього листя. Ось що в нас вийшло!

Досліджуємо, експерементуємо

 Так пізнають навколишній світ здобувачі освіти 1 класу. А скільки захоплення та радості в дитячих оченятах! Так починається стежка до  нелегкого шкільного життя. І хай цей запальний вогник допитливості ніколи не згасає!

Олімпійцями зростаємо

Першокласники Високобайрацького НВК ознайомились з історією виникнення Олімпійського руху , а також провели цікаві ігри на свіжому повітрі.

Світлофор нам всім моргає, про  безпеку сповіщає 

Під таким  гаслом пройшла класна година у першокласників Високобайрацького НВК. На території нашого села світлофорів немає Але, що таке «зебра», як правильно чекати шкільного автобуса здобувачі освіти засвоїли добре.