Новини

 Казочка про Чорнобиль

https://youtu.be/i2gSH_-Euhc

 Проєкт "Пшениця"

Першокласники теж долучилися до проєкту "Пшениця". Діти декілька днів розглядали в лупу колоски та зерна пшениці, досліджували зовнішній вигляд та користь, а потім виготовили колоски з LEGO Duplо. А ще прочитали казку "Про пшеницю" та створили книжку адаптовану для читання в 1 класі та зробили до неї ілюстрації своїми руками. Ось такі в нас досягнення, наші колоски:

А ось така книжка:

Проєкт цікавий і ми не зупиняємося та продовжуємо досліджувати пшеницю: наразі спостерігажмо як проростає пшениця і які має цікаві властивості та її важливість у харчуванні людини.

Всесвітній День читання

Читання вголос – річ надзвичайно корисна. Воно стимулює розвиток мозку, поповнює словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами). Першокласники НУШ Високобайрацького НВК ще не закінчили вивчати «Буквар», але теж вміють читати і роблять це з задоволенням. Ми читаємо щодня «Для себе», «З другом», а також практикуємо читання хором та найбільше всім подобається напівголосне читання «Бджілкою». Всі прагнуть навчитися читати швидко і з розумінням, адже завдяки читанню дитина починає аналізувати, що таке добре і що таке погано, наслідує головного героя. Святкуючи Всесвітній день читання вголос діти з задоволенням читали улюблені книги, та ділилися враженнями про прочитане.