Бібліотечні новини

День Святого Миколая

Майже цылий рік усі ми - й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята. З особливим нетерпінням чекають діти, День Святого Миколая, Новий рік ,Різдво ,Водохреща та інші урочісті дні несуть із собою веселощі та розвоги, ігри на свіжому повітрі, співи та танці. Бібліотека пропонує ознайомити вас з історією виникення зимових свят, цікавими народними обрядами і піснями, колядками і щедрівками, а також дуже багато книг на зимову тематику, казки, вірші, загадки, прислів'я та ін. Отже,читайте святкуйте, розважайтесь.

Місячник шкільних бібліотек

В рамках місячника учні школи подарували свої  чудові закладинки бібліотеці. На шкільній лінійці  учнів нагородили за активну участь дипломами та сувенірами

Міні - екскурсія

Учні 11 класу подарували першокласникам книги та розфарбовки, які дуже  їм сподобалися . Першокласники завітали до бібліотеки на міні - екскурсію для ознайомлення із бібліотекою та бібліотечним фондом.

"Я і книжка"

Флешмоб "Я і книжка"учні початкової ланки принесли свої улюблені книги, та розповіли дітям про цікаві моменти з прочитаного.

Бібліотека Нової Української школи

З 1.10 по 31.10 проходить Всеукраїнський конкурс місячник шкільних бібліотекарів під гаслом "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня"

"Буккросинг"

На шкільній лінійці дітям оголосили що біля бібліотеки зроблена поличка із книжками якими можно користуватися не записувати, пояснили учням що означає слово " Буккросинг"