Новини

Новини класу дивитись ТУТ!!!

Надійна зміна наших олімпійців

В межах Олімпійського тижня для здобувачів освіти 3 класу були проведені спортивні змагання з стрибків через скакалку та обручі. Звичайно ж кожен старався. Але переможцем у стрибках став Федоров Олександр. А ось у вправах з обручем перемога була за Захарченко  Аліною. Молодці! Олімпійський рух у надійних руках.

 "Осінні фантазії"

25 жовтня у Високобайрацькому НВК відбувся виховний захід 2 класу -  "Осінні фантазії". Учні  розкрили красу осінньої при­роди за допомогою поетичного сло­ва, музики, танцю. Учні пригадали про багатство і щедрість осені.  Також пригадали що потрібно завжди поважати  «золоті руки», що виростили та зібрали урожай, вдячність до землі-годувальниці за її плоди.
Проведення свята надало позитивний вплив і на батьків і на шкільний колектив 2 класу.

Прибирання шкільної території

Наші першокласники Високобайрацького НВК також долучились до прибирання шкільної території. Вони прибирали все сміття на своєму шляху!) І головне, ще більше переконались, що потрібно берегти природу! Щоб було приємно гратись на подвір'ї, щоб всі люди навколо були щасливі, достатньо не брудними! Дивитись за навколишнім світом і тоді він тобі віддячить!
Також не були байдужими й батьки першокласники, які виховують своїх дітей і закликають їх, щоб не смітити, а бути другом природі! Молодці всі, хто це пам'ятає і дотримується!

Вчимося додавати! На коврику це робити приємніше! 

 Перший тиждень в Новій школі

 Ось і закінчився перший тиждень навчання першачків в новому класі в Новій школі! Першого дня в учнів був день знайомств. Першокласники познайомились краще один з одним, з вчителем та цілою школою. Відвідали всі її цікаві куточки. У рекреації початкових класів дізнались про “Зону тиші”, “Ігрову зону”, “Куточком усамітнення”, “Навчальну зону.” Також першачки відвідали шкільну бібліотеку, спортивний зал. Наступного дня діти дізнались про ранкові зустрічі та розповіли про себе та своїх рідних. Почали активно працювати.
    На уроках навчання грамоти учні дізнались як правильно сидіти за партою, тримати ручку. Навчились розрізняти поняття про назви істот та неістот, розподіляли слова на групи за питаннями “Хто?”, “Що?”. Слухали та розповідали казки, їх театралізували. Описували предмети, порівнювали їх за ознаками.
   На уроках математики учні вивчали, визначали та знаходили в класі різні геометричні фігури. Дізнались про ознаки предметів та рахували їх, а також все що оточувало в класі. Дуже цікаво пройшов урок Мистецтва в 1 класі. Тому що він був на свіжому повітрі біля рідної школи, яку учні і намалювали на асфальті, прикрасивши її квітами, метеликами та сердечками.
   Уроки англійської мови теж пройшли дуже пізнавально. Всі діти були в захваті, що тепер можуть вітатись один до одного “Hello” та “Hi”, а до вчителя “Good morning”.Також знайомились та заряджались енергією на фізкультхвилинках на іноземній мові.
   Особливими були й уроки Я досліджую світ. На яких учні багато цікавого розповіли про себе та дізнались про своїх друзів — однокласників.Дізнались і про навколишній світ, природу. Розповіли, що цікавого вони бачуть кожного дня йдучи до школи.
   На уроках фізкультури розвивались фізично, ознайомились з спортивним обладнанням та грали в спортивні ігри. Першачки приймали участь у спортивних змаганнях “Олімпійці серед нас” в рамках Олімпійського тижня.
   Саме головне чим запам*ятався цей тиждень першокласникам, те що вони навчалися постійно граючись. Не сумував ніхто! Відпочивали в класі, в зоні відпочинку. Переглядали книжечки в класній бібліотечці. Постійно грались в ігровій зоні. Доглядали в класі за квітами в “Живому куточку”.
   Кожен день був наповнений радості, а клас — веселощів та ігор. З нетерпінням чекаємо наступного чудового тижня!

Перший раз у перший клас

Ось і настав перший день в школі, якого так з нетерпінням чекали майбутні першокласники!  Цього дня діти буи надзвичайно щасливі. Після концертної програми, привітань директора, гостей свята, першої вчительки та учнів старшої школи першачки завітали в Новий клас, в Нову школу!  Клас, який обладнаний за вимогами Нової школи. Із зручними партами, ноутбуком, принтером та 8 зонами навчання та відпочинку. На першому уроці, який мав назву " Перший раз у перший клас. Я люблю свою країну!" діти познайомились з вчителем, дізнались цікаве про школу, грались, відпочивали.  Найбільше першачкам сподобались такі ігри : " Ти - школяр!" та " Я не я".  Учні відгадували загадки про шкільне приладдя. Зарядились енергією з фізкультхвилинкою від вчителя. Виконали вправу " Старанного першокласника", в якій пообіцяли гарно вчитись, не лінитись, слухати вчителя, товаришувати і завжди бути в грайливому настрої. Батьки ж не були осторонь і допомагали дітя, а також виконали колективну роботу. Після всих завдань першачків пригостили тортиком. Саме так запам*яталося першокласникам їхнє свято!