Новини

Ми - за безпеку руху

У рамках тижня знань ПДР та БЖ " Ми - за безпеку руху", який проходив із 11 по 15 вересня у Високобайрацькому НВК , у 1 класі було проведено класну годину на тему: " Ми за безпеку дорожнього руху".
            У цікавій , змістовній та ігровій формі першокласники  ознайомилися із основними правилами дорожнього руху , правилами  безпечного переходу вулиць і доріг в місті та сільській місцевості, зустрілися із світлофором "Моргайком" і Регулювальником.  Уважно вислухавши їхні поради  відповідали на поставлені ними  запитання , розіграли сценку ; в якій головними постраждалими героями, через недотримання правил дорожнього руху,  були Шибеник та Дівчинка у гіпсу.
            З великим задоволенням  учні переглянули "Уроки тітоньки Сови про дорожній рух".
            Протягом тижня учні 1 класу виконували тематичні малюнки "Безпека руху".
            А  в кінці заходу прозвучали слова :
Ось ми і вивели навіки в школі правила безпеки,
Згадуючи інструктаж , застосуйте досвід наш.
Ми ж бажаємо  щастя й долі , успіхів у рідній школі,
Будьте ви усі здорові!!!

Олімпійський тиждень

Із 4 по 8 вересня 2017 року у Виссокобайрацькому НВК проходив Олімпійський тиждень. У рамках цього тижня у 1 класі було проведено спортивне свято "Євро - 2012 в Україні" та спортивні змагання між учнями початкових класів "Олімпійці серед нас".
            На спортивному святі першокласники подорожували країною Спортландією , здійснювали зупинки на станціях "Футбольна" та "Єстафета"; відгадували загадки на спортивну тематику, ознайомилися із визначною подією для України у 2012 році - чемпіонатом Європи із футболу; розшифровували назви міст України,що приймали єврочемпіонат; ознайомилися із назвами футбольних стадіонів України, де проходили матчі "Євро - 2012"; із талісманом єврочемпіонату - 2012; провели естафети з м`ячами: "Перекидьки", "Жабки", "Футболісти" та  конкурс "Кращий воротар".
            Юні школярики на спортивному святі показали свої здібності, отримали нові знання,  масу задоволення та солодкі призи.

1 вересня