Новини

Скажімо наше дружне «Ні!» всім пожежам на Землі...

    Із 6 по 10 листопада 2017 року у Високобайрацькому НВК проходив тиждень протипожежної безпеки . У рамках якого 6 листопада у 1 класі було проведено класну годину на тему: «Легко вогник запалити, та не просто загасити".     На цьому важливому, для збереження життя учнів  заході, класний керівник Гавриленко В.В. ознайомила своїх вихованців із поняттями «пожежа» , «вогонь – друг» і «вогонь – ворог»; причинами виникнення пожеж та правилами протипожежної безпеки ; пам’яткою «Якщо в школі відбулася пожежа» ; провела з учнями вікторину  «Протипожежна безпека» та тестування «Чи живеш ти за правилами?», переглянули  і обговорили презентації на тему: "Причини виникнення пожеж", " Пожежа у квартирі", "Пожежа в лісі".  Учні читали вірші на протипожежну тематику , виконували  та презентували  малюнки на тему: «До чого призводять пустощі з вогнем» , пограли в гру «Це я , це я , це все мої друзі» . В кінці заняття класний керівник взяла в учнів інтерв’ю на визначення засвоєння знань учнями з даної теми . Як з’ясувалося – всі учні класу засвоїли вивчений  матеріал на високому й достатньому рівні  і зможуть  належно застосовувати здобуті знання на практиці .
             Але нехай краще на життєвому шляху учнів не трапляється пожеж!

Тиждень початкової школи

Із 9 по 13 жовтня у Високобайрацькому НВК проходив Тиждень початкової школи.  Якраз у четвер, 12 жовтня, проходив четвертий день - День природознавства. Упродовж дня вчитель 1 класу - Гавриленко В.В. із молодшими школярами проводила різноманітні цікаві й пізнавальні заходи, в яких активно приймали участь учні початкових класів, а саме:
1) конкурс знавців "Природа в загадках, прислів`ях, приказках та віршах";
2) провели  ігри "Треба - не можна", "Впізнай тваринку за описом";
3) розучили фізкультхвилинки із природничим змістом;
4)відвідали  творчу майстерню ( провели конкурс малюнків "Я малюю сонечко для вас" ( для учнів 1 класу) та виготовляли колажі"Рослини планети Земля"(2 клас), "Тварини планети Земля" (3 клас), "Збережемо нашу планету" (4 клас).
            Всі дітки гарно справлялися із завданнями, але хочеться відмітити найактивніших: Наумова Михайлика, Бєлова Олександра, Личову Софійку, Тарапаку Марійку, Крикуненка Костянтина (1 клас); Сметенко Аліну, Амбросімова Кирила (2 клас); Амбросімова Іллю, Валетову Карину, Ковальова Максима, Андреєва Леоніда, Брайченка Анатолія (3 клас); Валетова Артура, Міщенко Діану, Луньова Сергія, Коростієнко Анастасію, Кузьмича Андрія, Куляха Максима, Маслюк Наталію, Пастарнака Юрія (4 клас).
            Нагородження всіх учасників відбудеться на загальношкільній лінійці у вівторок, 17 жовтня.

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у 1 класі спільно із шкільним бібліотекарем і класоводом 1 класу було проведено бесіди із збереження здоров`я учнів на теми:
"Способи збереження здоров`я"( Гавриленко В.В.) та "Здорове харчування і здоровий відпочинок учнів" (Ткаченко В.М.).
            По закінченню години спілкування з учнями Валентина Миколаївна із першокласниками провела цікаву гру "Лото в загадках".

День Учителя

2 жовтня у Високобайрацькому НВК учні вітали зі святом Учителя своїх вчителів.  У  святковому концерті прийняли участь і найменші школярі. Першокласники декламували вірші вчителям, а Семенова Софійка ще й виконала веселу пісеньку.
            А напередодні свята було оголошено конкурс малюнків і вітальних листівок до дня Учителя, у якому прийняли участь всі першокласники. Учні малювали своїх вчителів і адресували їм свої вітання.

День народження В.О.Сухомлинського

Напередодні святкування 100 - річного ювілею з дня народження видатного педагога - земляка В.О.Сухомлинського першокласники разом із класним керівником Гавриленко В.В. здійснили екскурсію до шкільної бібліотеки. Радо зустріла нас бібліотекар Ткаченко В.М. І в цікавій ігровій формі розповіла маленьким школярикам про Василя Олександровича, про його книги - збірочки, в яких він помістив ті твори, які складали його вихованці. З деякими з них Валентина Миколаївна познайомила першокласників.
            Надовго запам`ятається моїм вихованцям ця тепла зустріч із Валентиною Миколаївною. І ще більше школярики дізналися про В.О.Сухомлинського.

День Миру

21 вересня  по всій Україні святкували День Миру.
Учні та вчителі Високобайрацького НВК  теж гіідно відмітили цей день. Під керівництвом організатора із позакласної роботи Федотової Н.І. був організований і проведений флешмоп "Ми за Мир", на якій зібралися всі вчителі та учні школи  із символічно виготовленими голубочками Миру.
            Найменші школярики разом зі своїми батьками заздалегідь виготовили голубочків, з якими прийшли на організований захід. Крім того в цей день в класі було проведено конкурс дитячого малюнку "Ми малюємо Мир".  Перед початком  творчої роботи учням було поставлено питання вчителем "Як ви розумієте слово Мир?", на яке діти відповідали самостійно  і без вагань.
            Я, як класний керівник, хочу відмітити всіх своїх вихованців. Вони ще зовсім маленькі, а які ж вони молодці, як вони глибоко  розуміють, що як Україні , так і  всім людям на планеті Земля потрібен Мир!
            Хай завжди  буде Мир!!!    Ми за Мир!!!     Мир - Україні!!!

Ми - за безпеку руху

У рамках тижня знань ПДР та БЖ " Ми - за безпеку руху", який проходив із 11 по 15 вересня у Високобайрацькому НВК , у 1 класі було проведено класну годину на тему: " Ми за безпеку дорожнього руху".
            У цікавій , змістовній та ігровій формі першокласники  ознайомилися із основними правилами дорожнього руху , правилами  безпечного переходу вулиць і доріг в місті та сільській місцевості, зустрілися із світлофором "Моргайком" і Регулювальником.  Уважно вислухавши їхні поради  відповідали на поставлені ними  запитання , розіграли сценку ; в якій головними постраждалими героями, через недотримання правил дорожнього руху,  були Шибеник та Дівчинка у гіпсу.
            З великим задоволенням  учні переглянули "Уроки тітоньки Сови про дорожній рух".
            Протягом тижня учні 1 класу виконували тематичні малюнки "Безпека руху".
            А  в кінці заходу прозвучали слова :
Ось ми і вивели навіки в школі правила безпеки,
Згадуючи інструктаж , застосуйте досвід наш.
Ми ж бажаємо  щастя й долі , успіхів у рідній школі,
Будьте ви усі здорові!!!

Олімпійський тиждень

Із 4 по 8 вересня 2017 року у Виссокобайрацькому НВК проходив Олімпійський тиждень. У рамках цього тижня у 1 класі було проведено спортивне свято "Євро - 2012 в Україні" та спортивні змагання між учнями початкових класів "Олімпійці серед нас".
            На спортивному святі першокласники подорожували країною Спортландією , здійснювали зупинки на станціях "Футбольна" та "Єстафета"; відгадували загадки на спортивну тематику, ознайомилися із визначною подією для України у 2012 році - чемпіонатом Європи із футболу; розшифровували назви міст України,що приймали єврочемпіонат; ознайомилися із назвами футбольних стадіонів України, де проходили матчі "Євро - 2012"; із талісманом єврочемпіонату - 2012; провели естафети з м`ячами: "Перекидьки", "Жабки", "Футболісти" та  конкурс "Кращий воротар".
            Юні школярики на спортивному святі показали свої здібності, отримали нові знання,  масу задоволення та солодкі призи.

1 вересня