Лікувально-профілактична робота

Постанова ГДСЛ України № 4 від 23.04.2021 року

Проведено бесіду на батьківських зборах 7класу
"Грип -  стоп! Як розпізнати та вберегтися від грипу"

Проведено бесіду на тему:
"Профілактика ГРИПу та ГРВі"

Інформація для батьків 

    Шановні батьки, доводимо до вашого відома, що в Україні має місце нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних хвороб, яких можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики.
   Враховуючи, що ризик масового поширення керованих інфекцій на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію збільшується в закладах освіти, доводимо до відома, що на підставі статей 12 і15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»  та статті 27 закону України « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з метою запобігання захворюванням на туберкульоз, поліомієліт, дифтерію, кашлюк, правець та кір в Україні профілактичні щеплення є обов’язковими.
     Крім того повідомляємо, що відповідно до спільного листа Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони праці здоров`я України від 29 вересня 2014 року № 1/9-500/№ 04.01.16/28103 «Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення»  дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв’язку з медичними протипоказаннями, при благополучній ситуації за рішенням консиліуму лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного закладу та відвідувати його.
     Питання щодо відвідування закладу освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією (для зарахування до закладу загальної середньої освіти з залученням епідеміолога).
    Якщо лікарсько-консультативна комісія приймає рішення щодо заборони відвідування дитиною,   у якої відсутні профілактичні щеплення, закладу освіти (при складній епідеміологічній ситуації та (аба) індивідуальних показниках), то питання щодо форм здобуття освіти дітьми вирішується місцевими органами управління освітою.

Практичне заняття з надання першої (долікарської) допомоги

img_2142 img_2152 img_2165 img_2167

У Високобайрацькому НВК до Тижня безпеки дорожнього руху сестрою медичною Поліщук Аллою Анатоліївною, були проведені з учнями практичні заняття, надання першої допомоги учасникам дорожнього руху. Учні навчались діять самостійно в складних ситуаціях, а саме :
- перша допомога при забиттях;
- перша допомога при кровотечах;
- перша допомога при переломах.
Учні з цікавістю вивчали теорію після чого активно брали участь у практичних завданнях, накладали пов’язки, зупиняли кровотечу, накладали імобілізаційні шини.

Профілактика захворювання очей
img_20160926_130225 img_20160926_130319 img_20160926_130325 img_20160926_130331

22.09.2016р. Сестрою медичною Поліщук А.А. була проведена бесіда із учнями молодшої школи на тему «Профілактика захворювання очей».Під час бесіди, учні ознайомились з будовою ока, та фізіологічними особливостями зору, гігієною та правилами збереження зору. Виконували спеціальні вправи для тренування очей та покращення зору. А на завершення бесіди за бажанням учнів намалювали малюнки.

ОБЕРЕЖНО!!! ГРИП!!!

grippe_2 grippe_6 (1) Novui_tup_grupu yiak_vberegtus

ПОСТАВА - це показник здоров'я і гармонійного розвитку особистості

Безымянныйgym family on meadow 212

  10 5.1 5 6 7 9 4 3 2 111

 

Практичне заняття по наданню першої медичної допомоги учасникам дорожнього руху при ДТП

IMG_20150915_105346 IMG_20150915_110044 IMG_20150915_110251 IMG_20150915_110633

Під час проходження тижня безпеки життєдіяльності «Коли вирушаєш в путь – завжди обережним будь» 15 вересня 2015 року у Високобайрацькому НВК сестрою медичною Поліщук А.А. було проведено практичне навчання із учнями 5-11 класів «Надання першої медичної допомоги учасникам дорожнього руху». На занятті були розглянуті види та ознаки кровотеч, зупинка кровотеч, накладання пов’язок, методи серцево-легеневої реанімації, а також класифікація переломів та накладання іммобілізаційних засобів. Учні активно брали участь при проведенні та обговоренні практичних занять.

Профілактика укусів кліщів

IMG_8333

Гігієна зору

27 січня 2014 року у Високобайрацькому НВК відбулася чергова бесіда сестри медичної Поліщук  А. А. на тему «Гігієна зору. Профілактика захворювання очей» з учнями 4 класу.
Алла Анатоліївна звернула увагу дітей на правила збереження зору, розповіла про фізіологію ока, провела вправи, які допоможуть зняти напругу з очей під час тривалого читання чи роботи з комп`ютером. Діти із задоволенням сприймали інформацію, надану медичним працівником, адже, вони були активними співрозмовниками, відповідали на запитання по темі, вносили свої пропозиції щодо проведення вправ та захисту очей.

Комплекси вправ коригувальної гімнастики для школярів
Комплекси лікувально-коригуючої гімнастики при сколіозі
Коригуюча гімнастика для дітей з порушенням опорно
Корисні для організму вітаміни та мінерали
Краснуха
Методика проведення занять при порушеннях опорно-рухового апарату
Постава як показник здоров’я і гармонійного
Про користь гарячого харчування школяра
Профілактика гельмінтів
Ранковий прийом дітей до дошкільного закладу
Спеціальні коригуючі вправи при дефектах постави
Тести з медицини укр 15.06.2011
фізхвилинка
Попередження випадків травматизму дітей дошкільного віку
Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів
Ігри та вправи для профілактики і зміцнення опорно


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *