Ще один крок до збереження чистих водойм

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                          Ще один крок до збереження чистих водойм

Кіровоградським міжрайонним управлінням водного господарства щороку проводяться заходи щодо відновлення джерел та витоків річок, одним із яких у цьому році передбачено облаштування витоку річки Мамайка. На урочистому встановленні стели були присутні: начальник відділу водних ресурсів КМУВГ Свириденко С.Л., працівники управління КМУВГ, секретар Високобайрацької сільської ради Гавриленко Т.А., директор Високобайрацького НВК Єфімова О.А., вчитель історії Грінченко В.В., вчитель української мови та літератури Братко К.О. та учні школи.
Присутніх ознайомили із легендами про відкриття джерела, з якого згодом утворилася річка Мамайка і про те, що сьогодні ми не можемо робити вигляд, що проблема “в іншому місці”. Вже сьогодні кожен з нас може зробити крок на користь збереження водних ресурсів нашої планети, що здоров’я генофонду будь-якої нації залежить від екології зокрема водних ресурсів як ключового фактору. На завершення заходу організаторами було проголошено завдання всіх українців — зберегти чисту воду для наступних поколінь.
З метою розширення природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм Кіровоградщини, раціонального використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони і оздоровлення водних об’єктів працівниками управління постійно проводяться подібні практичні екологічні акції, на які запрошуються громадськість, школярі та усі небайдужі до великої справи відродження і охорони водних об’єктів.
Силами водогосподарників облаштовано декілька витоків річок, розчищені й оновлені деякі з джерел, а більшість ще чекають на допомогу людини.
О.А.Єфімова, директор Високобайрацького НВК


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *