Свято Знань у Високобайрацькому НВК

IMG_7943 IMG_8011 IMG_8043

Свято Знань

1 вересня 2014 року у Високобайрацькому НВК відбулося свято Першого Дзвінка, яке пройшло під гаслом «Україна – єдина країна». На святковій лінійці  були присутні: учні, вчителі, батьки та жителі села.
З початком навчального року учнівський та педагогічний колективи прийшли привітати поважні гості: секретар Високобайрацької сільської ради Тетяна Анатоліївна Гавриленко та голова фермерського господарства «Високобайрацьке» Олексій Володимирович Герасимов. Вони  привітали  присутніх теплими словами, побажали учням успіхів у навчанні, бути дисциплінованими, поважати вчителів та дорослих, любити свою Батьківщину. Звичайно ж, гості прийшли не з порожніми руками. Тетяна Анатоліївна приготувала першокласникам чайні сервізи для святкування різних свят, привітавши таким чином їх із початком шкільного життя. А Олексій Володимирович потурбувався про те, щоб діти могли безпечно добиратися взимку до місця навчання, придбавши  шини для шкільного автобуса на суму15 000 гривень та вручив грошові премії учням, які допомагали фермерському господарству влітку.
На лінійці директор навчально-виховного комплексу Оксана Анатоліївна Єфімова зазначила: «Вірю в те,  що  Україна пройде свій важкий шлях і почнеться її розбудова, утому числі і освіти. Але це залежить і від нас – від нашої єдності та патріотизму, від громадянської самосвідомості.Вітаю всіх із початком навчального року. Всім нам – оптимізму, миру в Україні, у кожній родині і в кожній душі; дітям нашим сил і наполегливості, а батькам і педагогам бажаю, щоб емоції ніколи не переважали над розумом!». За традицією, зачитано наказ про зарахування першокласників та десятикласників до навчального закладу, покладено квіти до обеліска Слави, вшановано хвилиною мовчання загиблих воїнів у зоні АТО, вручено подяки батькам за підготовку НВК до нового навчального року, грамоти та подяки учням і вчителям за перемоги у різноманітних конкурсах, вокальний ансамбль «Калинонька» виконав пісню Наталії Май «Моя Україна», тим самим наладнавши присутніх на тему першого уроку: «Україна – єдина країна!», на який всіх запросив гучний перший дзвоник.

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *