Високобайрацькому Будинку культури – півстоліття!

DSCN6348 DSCN6345 DSCN6339
Високобайрацькому Будинку культури - півстоліття!

20 серпня 2014 року Високобайрацька сільська бібліотека та місцевий Будинок культури зустріли гостей у привітному барвистому кафе «Дивокрай» з приводу півстолітнього ювілею.
Будинок культури має золотий вік – 50 років! Приміщення сучасного закладу культури у селі Високі Байраки з’явилося у 1964 році. До церковного храму з цегли церковної дзвіниці добудували приміщення Будинку культури, в якому виділили кімнату для бібліотеки. І, як не дивно, церковний храм та сільський Будинок культури з того часу існують як одне ціле, адже у них спільне покликання – нести добро, віру та радість у серця людей.


Зібралася весела та творча компанія за філіжаночками чаю та кави – поважні гості: представники бібліотек Кіровоградського району, працівники сільської ради, школярі та вчителі Високобайрацького НВК, жителі села, вокальний гурт "Сусідоньки". Дуже приємно було бачити творчих дітей танцювального колективу «Едельвейс», керівник директор Будинку культури Левченко Аліна Олександрівна, які вітали учасників ювілею яскравими танцями.
Разом з бібліотекою ростуть і читачі. Ніби ще вчора бігали з кісками та бантиками, а сьогодні радували ювілярів та гостей чудовими піснями Кравчук Олена, Федотова Віра, Ляуш Олександра.
Із великим задоволенням привітали улюблену бібліотеку та Будинок культури з ювілеєм учні та вчителі Високобайрацького НВК. Вчитель початкових класів Гавриленко В.В. розповіла, як завідувачка сільською бібліотекою Дарієнко В.А. щотижня в певні дні приходила до учнів початкової школи та проводила цікаві ігри, конкурси, змагання, які малюки завжди чекали з нетерпінням. А учні НВК подарували бібліотеці пісню у власному виконанні.
Жителі села теж з задоволенням відвідують бібліотеку тож і сьогодні принесли книги із власних бібліотек та подарували на знак ювілею.
Вітаємо з 50-річним ювілеєм! Бажаємо творчого злету, постійного «горіння» та достойного комфорту у стінах Будинку культури!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *