МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ

DSCF3971DSCF4021

http://vysoki-bairaky.com.ua/wp-content/uploads/2013/12/Psy-Gangam-style-audiopoisk.com_.mp3

                                                     МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ
30 жовтня 2013 року у Високобайрацькому навчально-виховному комплексі відбулася дуже важлива подія – відкриття дитячого ігрового майданчика!
Розділити нашу радість прибули почесні гості:
- перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Серпокрилов Віктор Миколайович;
- представники корейської компанії Samchully на чолі з директором Кім Джилом;
- голова Кіровоградскої районної державної адміністрації Маліцький Андрій Васильович;
- голова Кіровоградскої районної ради Євміна Олександр Іванович;
- начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської районної державної адміністрації Крамаренко Світлана Валеріївна;
- Високобайрацький сільський голова Соменко Наталія Миколаївна.
Щасливе дитинство у багатьох асоціюється з радістю і  захватом, які можуть подарувати тільки дитячі каруселі. Безтурботність, радість польоту, безмірна веселість просто від самого факту катання на дитячих гойдалках - все це емоції, які так важливі для підростаючого малюка і створюють відчуття любові і батьківської турботи.
Подарувати дитині гойдалки - це означає подарувати дитині необмежену можливість радіти, отримувати почуття свободи руху і звичайно ж розвиватися.
Представники корейської кампанії Samchully подарували дітям цілий спортивно-ігровий комплекс, вартістю 179 тыс. 426грн., частина якого розташована в ігровій кімнаті дитячого садка. Встановлення обладнання, а також придбання будівельних матеріалів на суму 9 тис.грн. і виконання ремонту цоколя приміщення Високобайрацького навчально-виховного комплексу взяли на себе самі волонтери кампанії Samchully.
Ініціаторами втілення соціального проекту на території села Високі Байраки були Серпокрилов Віктор Миколайович та Маліцький Андрій Васильович.
30 жовтня у нас відбулася справді велика подія! Вся шкільна родина зібралася, щоб висловити свою щиру вдячність  кампанії Samchully і особисто містеру КІМ ДЖИЛУ за цей подарунок. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержадміністрації Крамаренко С.В. та директор Високобайрацького НВК Єфімова О.А. щиро подякували волонтерам Південної Кореї і висловили  сподівання на подальшу плідну співпрацю, подякували за те, що вони перетворили наші мрії в життя!
Право перерізати символічну стрічку і відкрити дитячий ігровий майданчик було надано: першому заступнику голови Кіровоградської облдержадміністрації Серпокрилову В.М.; представникам корейської кампанії  Samchully:  директору КІМ ДЖИЛУ, генеральному директору бизнес - відділу кампанії КАН БЬОН ІЛЮ, менеджеру відділу стратегічної і адміністративноі подтримки  ПАК ХВАН ФІЛЮ; голові Кіровоградської районної державної адміністрації Маліцькому Андрію Васильовичу; голові Кіровоградської районної ради Євміні Олександру Івановичу.
Після цього всі гості пройшли до актової зали закладу, де для поважної делегації було проведено урочистий концерт «Україна - це доля, Україна - це мати, Україна - це пісня». Представники корейської делегації, а також поважні гості були вражені талантами дітей Високобайрацького НВК. У концерті також взяли участь представники зразкового хореографічного ансамблю Івано-Благодатненського НВК, капела юних бандуристів «Україночка» Кіровоградської музичної школи №2 імені Мейтуса, ансамбль «Сусідоньки» Високобайрацького СБК. Метою  цього заходу було ознайомити високих іноземних гостей із культурою нашої держави, показати всю багатогранність широкої української душі, презентувати таланти молодого покоління вихованців та учнів нашої землі. Незабутнє враження на глядачів (і це було помітно за реакцією зала!) справили вихованці ДНЗ Високобайрацького НВК, які спеціально для цього свята у якості подарунку підготували український народний танок. Чого тільки варті були костюми наших діток! Дивлячись на такі виступи, можна з упевненістю стверджувати, що Україна має талант, і талант цей - наші діти!Корейська делегація перебувала на нашій землі три дні. Цікаво було спілкуватися із представниками іншої країни, із носіями іншої культури. Але всі, кому довелося познайомитися із цими прекрасними людьми, помітили, що прикметною рисою їх ментальності, манери поведінки є непідробна щирість і доброзичливість, відкритість і дружелюбність. Це працьовитий народ із відкритим серцем, дуже схожий на нас, тільки виглядає трішечки інакше.
Попрацювали наші гості на славу: допомогли у ремонті цоколя, розвантажили та змонтували, а потім установили подарований дитячий майданчик. Найцікавішим для малечі НВК було невимушене спілкування із волонтерами, які організували і провели із вихованцями ДНЗ цікаві тренінгово-ігрові заняття. Вони підкорили дитячі серця своєю душевністю і винахідливістю у спілкуванні. На пам’ять у малечі лишилися не тільки іграшки, а також безліч фотографій із новими корейськими друзями.
В якому захваті були наші діти! Учні отримали масу задоволення від спілкування з корейськими гостями. Їм довелося усвідомити вже вкотре, що мовний бар’єр - річ абсолютно не страшна, коли ти вчиш англійську мову у школі (адже представники Кореї володіють нею на високому рівні). Крім того, вихованці ДНЗ навіть без англійської знайшли спільну мову із відкритими і добрими корейськими волонтерами.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *