«Голокост — історична правда»

IMG_8327 IMG_8328 P1090336
                                               «Голокост — історична правда»
   27 січня 2014 року у Високобайрацькому НВК відбувся урок для учнів 9-10 класів, присвячений  Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.
Коли говорять про Голокост – це, переважно, геноцид єврейського народу в часи Другої світової війни. Проте, у ширшому розумінні, Голокост — систематичне переслідування і знищення людей за ознакою їх расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.
Метою заходу було розповісти учням про таку страшну сторінку історії людства як Голокост, з’ясувати причини його виникнення, особливості нацистської політики по винищенню безневинних людей та вшанувати в цей пам’ятний день тих незліченних жертв невиправданих вбивств мирного населення.
Протягом заходу вчителем історії Грінченком В.В. дітям була дана загальна інформація про таке явище як Голокост, продемонстровано відеоматеріал на тему: «Голокост — історична правда», а також презентація, присвячена вшануванню пам’яті жертв Голокосту. Також було акцентовано увагу учнів на Голокості в Україні  в роки Великої Вітчизняної війни, а особливо, трагедії Бабиного яру.

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *