Молодь обирає здоров‘я

DSCN5627 DSCN5619DSCN5616
                                                   Молодь обирає здоров‘я
  23 січня 2014 року в рамках Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності «Бережи здоров‘я змолоду!» заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель основ здоров‘я Потураєва Ірина Василівна провела для учнів 8-9 класів інтелектуальну гру «Молодь обирає здоров‘я».
   Оскільки здоровий спосіб життя – це не лише сукупність фізичних якостей та характеристик індивідуума, але і його соціальна складова, то саме у межах інтелектуальної гри відбувається формування свідомого ставлення до здоров‘я. Саме з цією метою проводилося тематичне змагання: «Здоровий спосіб життя», «Профілактика захворювань», «Безпека життєдіяльності» тощо.
В ході гри команди відповідали на запитання по блоках з різних аспектів безпеки життєдіяльності, а саме: «Спорт», «Шкідливі звички», «Оточення», «Репродуктивне здоров‘я», «Дієтологія», «Гартування», «З історії людства», розгадували кросворди. Підбиваючи підсумки інтелектуальної гри учням було запропоновано скласти  з окремих аркушів девіз («Якщо хочеш, щоб життя тобі усміхнулось – спочатку сам усміхнись життю») та поміркувати, як вони розуміють даний вислів.
Перемогу здобули учні 9 класу. Але обидві команди зробили вірний висновок: «Тільки здорова людина має перспективу отримати належну освіту, стати добрим фахівцем, створити сімейний добробут, реалізувати свої суспільні амбіції».

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *