Єдиний урок, присвячений 80-тій річниці трагедії Бабиного Яру

29 вересня у Високобайрацькій гімназії відбувся єдиний урок, присвячений 80-тій річниці трагедії Бабиного Яру. Щороку Україна та світ вшановують пам’ять про загиблих від страшних подій Другої світової війни, які увійшли в історію під назвою Голокост. Саме в останні дні вересня 1941 року в урочищі Бабин Яр у Києві відбувся наймасовіший розстріл євреїв нацистськими окупантами. За різними даними тоді загинуло від 33 до 40 тис. безневинного єврейського населення, а за весь період окупації близько 200 тис. людей.
З метою розкриття причин цієї трагедії та й взагалі причин того, чому євреї в Європі зіткнулись із шаленою дискримінацією та винищенням протягом тривалого часу, учням було запропоновано переглянути мультимедійну презентацію та відеофільм на дану тематику. Подані фото та відеоматеріали, розповідь вчителя історії Віталія Грінченка дали можливість учням зрозуміти природу антисемітизму (ворожого ставлення до євреїв), пояснити чому євреї живуть по всьому світі та спростувати усталені упередження щодо людей цієї національності.
Головна мета заходу полягала у формуванні толерантної особистості, яка поважає та з розумінням ставиться до людей різних національностей з відмінною культурою та звичаями свого народу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *