Сторінками Тижня БЖ «Здоров`я – дорожче за золото»

Протягом 25.01 – 29.01.2021 р. у  Високобайрацькому НВК відбувся Тиждень знань безпеки життєдіяльності на Тему: «Здоров`я – дорожче за золото», під час якого класні керівники 1-9 класів провели для учнів класні години, тренінгові заняття, години спілкування, бесіди на відповідну тематику.

Також у шкільній бібліотеці працювала виставка літератури «За здоровий спосіб життя», яку підготувала бібліотекар Ткаченко Валентина Миколаївна. Її змогли відвідати усі бажаючі та познайомитися із новими публікаціями в журналах, дитячих та спортивних виданнях, присвячених збереженню здоров`я та профілактиці шкідливих звичок.
Сестра медична Поліщук Алла Анатоліївна під час практичних занять із дітьми розповіла їм про види кровотеч та про надання першої домедичної допомоги постраждалим. Учні 1-4, 5 та 7 класів навчилися накладати перевязки та жгут під час венозної, капілярної та артеріальної кровотечі,  а також відповіли на питання вікторини, закріпивши тим самим теоретичні знання, отримані під час заняття.
21.06.2021 року педагог – організатор Федотова Наталія Іванівна провела із учнями 1-2 класів гру-вікторину «Я здоров`я бережу – сам собі допоможу» під час якої здобувачі освіти закріпили свої знання про види спорту,  шкідливі звички та корисну  їжу, про  вітаміни та в яких продуктах харчування вони знаходяться. Також діти намалювали умовного дракона, який заважає людям бути здоровими.
А 27.01.2021 р. ці ж проблеми було піднято під час усного журналу «Ми обираємо здоров`я» серед учнів 3 класу, які активно включилися в роботу. Діти відгадували загадки, продовжували прислів`я, малювали схему – презентацію здорової та хворої людини, нагадали про профілактичні заходи при вірусних інфекціях, вивчили декілька вправ для поліпшення роботи мозку та закінчили веселою фізкультхвилинкою.
29.01.2021 року учні 5 класу під час бесіди «Музика і здоров`я. Здоров`я і телефон» дізналися багато цікавих фактів про зцілення хворих людей через слухання класичної музики, про те, що вона може поліпшувати настій, допомагах розслабитись під час напруженої роботи, знімає стрес. Діти попробували на собі дію музики релаксу та переглянули відео про коримть та шкідливість телефону у житті людей.
Також цікавим видом роботи було створення колажів на тему: «Якщо хочеш бути здоровим», де діти 3-9 класів у цікавій креативній формі представили свої думки щодо збереження здоров`я від дитинства і до самої старості.        


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *