День Захисника України

У Високобайрацькому НВК до Дня Захисника України пройшов урочистий захід, присвячений пам’яті Анатолія Бузуляка – воїна АТО, що загинув під час бойового завдання на Донбасі. Світла пам’ять про нього увічнена на меморіальній дошці, що висить біля входу до нашого навчального закладу. Учні 5 класу знають і пам’ятають свого героя, тому сьогодні урочисто покладали квіти та вшановували хвилиною мовчання полеглого воїна.
    Також учні поклали квіти до обеліска та вшанували пам'ять захисників села від нацистських окупантів  в роки Другої світової війни.
   Вітаємо живих захисників, вшановуємо полеглих, а значить любимо та поважаємо свою Батьківщину.
14 жовтня відзначається день українського козацтва. Його роль в нашій історії особливо помітна, адже саме ці хоробрі воїни кілька століть боронили свою землю від іноземців, а також створили на теренах України власну козацьку державу. В 5 класі класний керівник Грінченко В. В. провів захід, присвячений козацтву, в рамках якого пройшла вікторина «Що ми знаємо про козаків». Діти з великим захопленням відгадували загадки, називали та пояснювали козацькі терміни та поняття,  відшукували серед історичних постатей українських гетьманів та козацьких ватажків.
    Для учнів важливо було провести паралелі між тими козаками, що колись воївали за свою землю, та українськими воїнами сьогодення, що боронять нашу державу на Донбасі. То ж вчимо історію, пам'ятаємо подвиги захисників української землі та розуміємо роль кожного з них для майбутнього України.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *