Щасливої дороги, дорогі випускники

Хоч карантин ще не закінчився та закінчилося шкільне життя учнів 9 класу Високобайрацького НВК. 24 червня директор НВК Вадим Коваленко за спеціально складеним графіком видав 9 свідоцтв про базову загальну середню освіту. Щемка мить… Не було свята, гостей, подарунків, гімну, моря квітів, вчителів. Ніколи більше не зберуться вони в такому ж складі в шкільному кабінеті. Для всіх дев’ятикласників закінчилося навчання в рідному закладі, хтось поїде вступати, а ті, хто залишаються в 10 клас, будуть навчатися в Созонівському НВК.
         Але життя продовжується, діти виростають, шукають інших доріг, а рідній школі залишається тільки гордитися своїми випускниками та радіти їх успіхам. Рідні діти, дев’ятикласники, всі педагоги Високобайрацького НВК бажають вам успіхів при вступі, знайти гарних нових друзів у тих закладах, де ви будете навчатися. Ми всі вас любимо, бажаємо вам мирного неба, успішного навчання, здоров’я та щасливої долі. Пам’ятайте: життя не буває легким, постійно треба рухатися вперед, вдосконалюватися та навчатися і головне – ви неповторні, знайдіть себе і будьте собою, адже  такої людини як ви нема і більше ніколи не буде на Землі.
Візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова,  додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.
В добру путь діти, бажаємо вам, успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях подальшого життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі дев’ятикласники!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *