Прийом до першого класу у 2020-2021 навчальному році.

Прийом до першого класу у 2020-2021 навчальному році.

 Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 
  З 27 квітня починається прийом заяв про зарахування дітей до першого класу Високобайрацького НВК на 2020-2021 навчальний рік. Батьки, чиї діти мають вперше піти до школи цього року, мусять подати електронну заяву за цим посиланням.
  Після завершення карантину, особисто принести оригінали документів до закладу.     

  Перелік документів:   

  1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).
  2. Паспорт одного з батьків дитини (Копія сторінки паспорта одного з батьків, де зазначено місце реєстрації проживання або довідку про реєстрацію місця проживання/перебування  особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою відповідно  до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207).
  3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.
  4. Медична довідка дитини встановленого зразка (форма № 086-1/о та форма № 063/о )(ОРИГІНАЛ)

* Якщо дитина не щеплена, повинні бути відповідні причини медичного звільнення, завірені щеплювальною комісією.
  Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до НВК є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати пізніше.
  Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:— які проживають на території обслуговування НВК; які навчалися в дошкільному підрозділі НВК.  

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма №  086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *