Працівники поліції провели зустріч із здобувачами освіти Високобайрацького НВК

 25 листопада 2019 року  працівники Кропивницького міськрайонного відділу  поліції   прочитали лекцію для здобувачів освіти 5-7 класів, присвячену кримінальній і адміністративній відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів та відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків.  Також під час проведення даного заходу, працівник поліції обговорив з учнями поняття «булінгу». З’ясовували також його види і форми,  обговорили питання щодо його протидії. Поліцейські наголосили на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей та негативні наслідки насильства і жорстокої          поведінки. 
             Окремо зупинились на злочинах проти життя і здоров’я, волі, честі та гідності особи. Дітям роз‘яснили  негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління, звернули увагу на поведінку у громадських місцях та навчальному закладі, недопущенні пропусків уроків без поважних на те причин.  
        Маємо надію, що вислухавши працівника поліції, малолітні та неповнолітні хлопці та дівчата задумаються над наслідками які можуть виникнути з ними.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *