«Осіннім ярмарком»

Сьомий навчальний тиждень НУШ присвячений дослідженню дуже цікавого явища - підприємливості. Діти дізналися, що таке підприємливість та яких людей можна назвати підприємливими і як розвивати відповідні якості. У першокласників Високобайрацького НВК тиждень пройшов вельми цікаво з іграми та конкурсами під час уроків та завершився «Осіннім ярмарком», що пройшов  у четверт 17 жовтня.
Колись, восени, в Україні, коли польові роботи закінчувалися, увесь урожай було зібрано, усе добро із садів, городів, полів звезено в двори, сховане в комори, льохи й клуні, люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб похвалитися вирощеними овочами й фруктами. Першокласники вирішили пригадати традиції наших пращурів і спробувати себе в ролі підприємців в тиждень підприємливих та  створили в школі невимушену атмосферу веселого гамірного ярмарку.
Строкато, весело, гамірно, неймовірно дружно і смачно – ось як пройшов осінній ярмарок у Високобайрацькому НВК.  Від самого ранку і діти, і батьки принесли із собою, разом із портфелями, різну смакоту.
Найбільше всім сподобалися вареники, вони були традиційно по-українськи  з картоплею, з капустою та сиром. Всі хотіли купити щось смачненьке.
Ярмарок приніс всім хороший настрій, об`єднав зусилля батьків, учнів, вчителів. Усі залишилися задоволені і в гарному настрої.  Такий захід згуртовує учнів, школу, батьків та громадськість.
Висловлюється подяка за активність, ініціативність, оригінальні ідеї та підтримку усім батькам першокласників, деяким з батьків другокласників та працівникам кухні НВК, які із задоволенням та натхненням долучилися до цікавої та потрібної шкільної справи. Велика подяка  за підтримку,  допомогу та  співпрацю!!!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *