«Олімпійський тиждень»

Вже стало традицією саме у вересні проводити «Олімпійський тиждень» на початку навчального року та присвячувати Дню фізичної культури і спорту.
У Високобайрацькому НВК «Олімпійський тиждень» розпочався із загальношкільної лінійки 9 вересня і спрямований пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти до активних занять спортом.
Класні керівники провели у своїх класах години спілкування на яких інформували дітей про ідеї олімпізму, про досягнення України в різних галузях спорту, розказали про олімпійські традиції.
Продовженням став «Олімпійський урок» за участі учнів 9 класу. Перед учасниками заходу вчитель фізичної культури  Сібіберт Євгеній Володимирович висвітлив історію Олімпійських Ігор, досягнення українських спортсменів на Олімпійських  Іграх, а потім діти мали змогу перевірити свої знання відповідаючи на запитання.
11  вересня до проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні 1-4 класів школи. Вони весело змагалися між собою за звання «майбутнього олімпійця»  у змаганнях «Олімпійці серед нас».
Свою спритність, витримку і жагу дог перемоги демонстрували учні 5-11-х класів у різних видах змагань на першість школи.
Переможці та найактивніші учасники будуть нагороджені грамотами.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *