Міжнародний день захисту дітей відзначили у Кропивницькому районі

 

    01 червня 2019 року на території державного заповідника-музею І.К. Карпенка-Карого «Хутір Надія» відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей для вихованців закладів загальної середньої освіти Кропивницького району. 
    27 переможців Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, змагань, фестивалів та 23 педагогів, які їх підготували, було відзначено преміями голови Кіровоградської районної державної адміністрації та Кропивницької районної ради. 
    У вітальному слові очільниця Кропивницького району Алла Поліщук подякувала учням і педагогам за результативну роботу, побажала дітям досягати в подальшому навчанні омріяних вершин. Народний депутат Верховної Ради України Станіслав Березкін привітав присутніх зі святом, побажав успіхів і наснаги, а також вручив грамоти і цінні подарунки переможцям районного огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнівської творчості «Степові джерела».
Протягом святкового дня 400 дітлахів району брали участь у цікавих майстер-класах, танцювали на дискотеці, ласували солодощами від благодійного фонду "Добротвір" С. Березкіна, відвідали будинок українського драматурга І. Тобілевича.
    Дякуємо адміністрації заповідника за сприяння в організації заходу і можливість весело провести час на території наймальовничішого куточка Кіровоградщини!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *