Тиждень української мови та літератури у Високобайрацькому НВК

 «Естафетою добрих і красивих слів» розпочали  5-класники Тиждень української мови та літератури у Високобайрацькому НВК, яку передали здобувачам освіти 6-11 класів. Усі бажаючі мали змогу проявити свої творчі здібності у конкурсі «О творчості прекрасна мить!»  (ілюстрації до художніх творів, нариси, есе, асоціативні замальовки, твори-перевтілення, поетичні рядки тощо).
День рідної мови (21.02.2019 р.) розпочався урочистим відкриттям Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот», у якому взяли участь усі бажаючі 2-11 класів. Продовжилося свято народознавчою розвідкою «Масляна іде – свята веде!», в ході якої школярі не лише дізналися про походження, традиції цього обряду, а й поласували смачними млинцями та ароматним узваром. Свято вдалося і цікавим, і веселим, і пізнавальним, і … смачним.
А ще 8-класники організували та провели для учнів початкової школи мовно-літературну вікторину «Знай наших!» Організатори заохочували учасників до участі в конкурсах, діалогах, руханках. А невимушена атмосфера сприяла гарному настрою та розкриттю юних талантів.
Для школярів 7-8 класів бібліотекар ткаченко В.М. та вчитель української мови Поліщук С.М. провели бібліотечний урок «Порадьте,будь ласка,  книгу (сучасна дитяча та юнацька література)». До уваги присутніх були представлені твори найрізноманітніших жанрів та стилів сучасних письменників, відеопрезентації, буктрейлери. Усі учасники заходу знайшли книги за вподобаннями. Підсумок Тижня буде підведено  в понеділок на загальношкільній лінійці «Парад зірок», де буде відзначено та нагороджено переможців та найактивніших учасників.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *