День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Допомогти! Врятувати!»

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 20 квітня 2018 року у Високобайрацькому  НВК відбувся  День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
На урочистій лінійці було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Вихователь ГПД Алещенко А.В. для 1-4 класів провела вікторину «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях», вчитель основ здоров’я Кравченко Н.М. для 5-7 класів провела тренінгове заняття, а медична сестра Поліщук А.А. на практиці ознайомила із засобами захисту органів дихання та продемонстрували надання першої медичної допомоги для 8-10 класів. Також вчитель фізичної культури Сібіберт Є.В. провів комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.
Завершальним етапом була евакуація на якій здобувачі освіти та працівники НВК продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
 День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Допомогти! Врятувати!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *