How much do we know about the United Kingdom?

    В рамках проведення позакласного заходу з англійської мови “How much do we know about the United Kingdom?” під керівництвом вчителя англійської мови Високобайрацького НВК Побережець Оксани Сергіївни учні працювали над завданнями веб-квесту “The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland” (http://webquestgreatbritain.blogspot.com/).          19.05.2017 року були представлені звіти (презентації, брошури) 4-х команд: England (8 клас), Scotland (8 клас), Wales (6 клас), Northern Ireland (7 клас).
Разом з тим, команди змагалися у виконанні різних завдань, вирішенні кросвордів і показали вміння швидко використовувати набуті знання для пошуку відповідей під час проведення позакласного заходу.
Школярі закріпили в усному та писемному мовленні лексико-граматичний матеріал за темою «United Kingdom», удосконалювали навички монологічного та діалогічного мовлення, розвивали самостійність у праці, навики командної гри та лідерські якості.
Глядачами та учасниками заходу були і учні 4,5,9 класів. Їм було запропоновано перегляд цікавих відео-роликів про країни, мову яких ми вивчаємо. До того ж, вони взяли участь у опитуванні, яке провела учениця 11 класу Грейцаровська Ірина як гість з Великої Британії.
Захід мав на меті підвищити інтерес учнів до вивчення англійської мови, заохочувати їх до пошуку нових знань.
Результати заходу можна переглянути тут (http://webquestgreatbritain.blogspot.com/p/feedback-session.html)


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *