Високобайрацький рій «Нащадки козака Мамая» переміг у ІІ районному зльоті Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

5 – 6 травня 2017 року на базі Високобайрацького НВК Кіровоградського району відбувся ІІ районний зліт Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Відділ освіти, молоді та спорту на чолі з Світланою Валеріївною Крамаренко цього року перевершив себе, і це без перебільшення. Організація заходу була продумана до найменших дрібниць. Не стояла осторонь і голова Кіровоградської РДА Алла Іванівна Поліщук. Після її активних переговорів із сільськими головами та бізнесменами всі команди разом з керівниками були забезпечені формою та пальним для перевезення учасників шкільними автобусами. Відділ освіти, молоді та спорту окрім гарячого харчування підготував подарунки для всіх роїв. 26кг печива, 3 пневматичні гвинтівки (від Таровика С.П.), 9 палаток, 16 спальників, 8 туристичних рюкзаків, 250 футболок з логотипом гри, 14 кемпінгових ліхтарів, 26 державних прапорів, 26 аптечок для надання першої долікарської допомоги, 18 кариматів, 130 чашок з логотипом змагань на підсумковій лінійці було урочисто вручено дітям. Чому всім? Тому що переможених не було. Світлана Валеріївна на урочистому відкритті поставила перед усіма конкретні задачі: «Шановні учасники змагань, сьогодні ми зібралися, щоб навчитися стати гідними довір'я, бо є такі, що довіряють нам. Навчитися бути сумлінними - бо нашою сумлінністю ми осягнемо наші найвищі ідеали. Навчитися братерству й приятельству, бо є багато таких, що потребують приятелів. Навчитися бути чемними – бо чемність, що м'який килим на долівці життя. Навчитися стати корисними й дисциплінованими, бо успіх осягає лише той, хто перше навчиться слухняності. Навчитися бути ощадними - ощадні звички уможливлюють нас бути щедрими для тих, хто цього потребує. Навчитися бути чистими в думці, в розмові, в ділах. А найголовніше - навчитися бути вірними Україні та готовими на всі її потреби.» Задачі було виконано. Учасники протягом двох днів змагалися на етапах: «Впоряд», «Туристично- спортивна смуга перешкод», «Добре діло», «Відун», «Рятівник», Ватра «Слава Героям» та «Бівак» («Таборування»).
Рою «Нащадки козака Мамая» Високобайрацького НВК готуватися до цього заходу було найскладніше, тому що крім командних виступів треба було ще й підготувати територію та приміщення навчального закладу до прийому 320-ти учасників. Але труднощі тільки загартовують. Колектив згуртувався і результати говорять, що не даремно: «Добре діло» - І місце; «Відун» - І місце; «Ватра» - І місце; «Туристично-спортивна смуга перешкод» - І місце; «Впоряд» - І місце і в ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ – І МІСЦЕ!
Попереду найважливіше – захист району на обласному зльоті! Тож Боже нам помагай!


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *